ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları fiyat listesi!

Yazıyı paylaş:

Ceylan İnşaat’ın Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi kapsamında Kadıköy Göztepe’de hayata geçirdiği ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda lansman fiyatlarıyla satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

 

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları fiyat listesi

“Kişiye özel ödeme planı” ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve kullanıcılarına ödeme kolaylığı sağlanacak ZER Muhteşem Yeni Yıl Konut projesiyle Ceylan İnşaat müşterilerine, daire ve ticari alanlar için yüzde 45 kâr avantajıyla, peşin fiyatına vade farksız 90 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor.

• 1+1’ler 568 bin TL,

• 2+1’ler 699 bin TL,

• 3+1’ler 890 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta…

 

ZER Muhteşem Yeni yıl Konutları ile ilgili bilmeniz gerekenler

• Yaklaşık 5 bin 800 metrekare arsa üzerinde 25 katlı tek blok halinde projelendirildi.

• ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda 192 rezidans daire, 9 ofis ve 6 ticari mağaza inşa ediliyor.

• Büyüklükleri 91 ile 204 metrekare arasında değişen dairelerde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri sunuluyor.

• Projede, konut teslimleri ise Aralık 2018 olarak planlanıyor.

• Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunmasının yanı sıra Fikirtepe’nin kentsel dönüşümüne katkı sağlayacak olan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, merkezi konumuyla sahiplerini bekliyor.

• Özel güvenlik tarafından 7/24 korunma imkânı sunulurken site içerisinde, hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemleri güvenli bir yaşamı sahipleriyle buluşturacak.

 

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda sosyal ayrıcalıklar

Sosyal ayrıcalıkların gündelik hayatın bir parçası olduğu ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, kullanıcılarına sosyal yaşamda eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmeyi vaat ediyor. Çocuklar güven içinde sosyalleşirken; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alanın bulunduğu projede yaşamın her daim renkli olması için çalışılıyor.

Projede ayrıca, 360 derece manzara sunan seyir terası, bu seyir terasında yer alan kış bahçesi ve barbekü alanı da fark yaratan özellikler arasında bulunuyor.


BENZER YAZILAR