Kağıthane’nin yeni ofis projesi: Ferko Line

Yazıyı paylaş:


Modern ve yenilikçi ofislerin merkezi olan Kağıthane’de yeni bir ofis projesine daha imza atıldı. İstanbul Kağıthane’de Ferko tarafından hayata geçirilen Ferko Line projesi, üçü ofis biri otel olmak üzere dört bloktan oluşuyor. Projede, ticari alanların metrekare satış fiyatı 9 bin dolar ila 12 bin dolar arasında değişirken, ofislerin metrekare satış fiyatı ise 11.750 TL’den başlıyor. Business park konsepti ile tasarlanan Ferko Line projesi, 105 bin metrekare toplam inşaat alanında 4 blok ile yükseliyor ve bünyesinde 192 ofis, 38 adet ticari alan ve 173 oda kapasiteli Four Points by Sheraton Oteli’ni bulunduruyor.

Çalışanlara nefes aldıracak iş ortamı
Ferko Line, Ferko Sanat Koleksiyonu’nun en seçkin eserlerinden özenle oluşturulan heykel bahçeleri, yürüyüş yolları ve keyifli mola alanlarıyla huzur dolu bir çalışma ortamı sunacak. Ferko Line’ın her katında yer alan kat terasları ve alışılagelmiş standartların aksine açılır camların bulunduğu ofisler çalışanlara nefes aldıracak. Projede toplantı, lounge, seminer salonları, otel atmosferinde ve konforunda ofis lobileri yer alacak. Ferko Line, ortak teras ve yeşil alanları, restoran ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı ticari alanlar, fitness center ve hobi alanları ile iş yaşamının yoğun temposunda çalışanlara nefes aldıracak. Engelli dostu olarak inşa edilen ve dünyada tanınırlığı ve kabul edilebilirliği en yüksek yeşil bina sertifikası olan LEED sertifikasına da aday olan Ferko Line’da elektrikli araba şarj üniteleri de bulunacak.

Ferko Line fiyat listesi!

120 milyon yatırımla hayata geçirilen Ferko Line’nın tanıtım toplantısında konuşan Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, “Ferko Line, üç ofis bir de Four Points by Sheraton’ın bulunduğu toplam dört blok ile Kağıthane’nin merkezinde, ana caddeye 300 metrelik cephede yükselecek. 24 ayda tamamlamayı hedeflediğimiz bu projede yer alan ofis bloklarının lobi ve benzeri ortak alanları Almanya’nın en prestijli mobilya markası Walter Knoll tarafından tasarlanacak” diye konuştu. Projede, ticari alanların metrekare satış fiyatı 9 bin dolar ila 12 bin dolar arasında değişirken, ofislerin metrekare satış fiyatı ise 11.750 TL’den başlıyor.

Ferko Line nerede?
İstanbul Kağıthane’de konumlanan Ferko Line projesi, Levent Büyükdere Caddesi üzerinde yer alıyor. Şehrin ana akslarına yakın konumda bulunan proje, Kağıthane-Mahmutbey metro istasyonunun Kağıthane durağına sadece 1 km mesafede bulunuyor.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap