Karmod Prefabrik, Cezayir’de konut projesi yaptı

Yazıyı paylaş:


Karmod Prefabrik, Cezayir’de 28 konutun kurulumunu tamamlayarak teslim etti. Karmod açıklamasına göre, Cezayir’in yaklaşık 950 kilometre güneyinde yer alan Beşar bölgesinde kurulumu yapılan konutlar, bölgede inşa edilecek hastane binasının yapımında çalışacak mühendis ve yöneticilerin konaklayacağı lojman binaları olarak kullanılacak. Söz konusu konutlar hastane projesi tamamlandığında misafirhane olarak kullanılmaya devam edecek.

 

Dubleks prefabrik ev modelleri ve fiyatları

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karmod Genel Müdürü Hakan Durmaz, mühendis ve yönetici lojmanı olarak kullanılacak evlerin ön üretimlerini Tuzla Orhanlı’daki modern tesislerde demonte olarak hazırladıklarını ve deniz yoluyla Cezayir’e sevk ettiklerini belirtti.

Prefabrik yapı sektöründe üretimini gerçekleştirdikleri yapılarının teknolojik hızlı üretim ve hızlı kurulum avantajına sahip olduğunu vurgulayan Durmaz, şunları kaydetti:

 

Prefabrik evlere en fazla talep Marmara Bölgesi’nden

 

“Türk prefabrik yapı sektörü sahip olduğu hızlı üretim teknolojisi, sunduğu kolay nakliye imkânı ve yerinde kısa sürede kurulum avantajlarıyla dünyada iyi bir konumda. Karmod olarak 30. yılımızda bu avantajlarımızı ekonomik bütçeyi de değerlendirerek daha da artıracak Ar-Ge ve ürün geliştirme süreçlerimize hız verdik. İhracat gerçekleştirdiğimiz ülke sayımız 100’e yaklaştı. Sürdürülebilir bir ihracat en önemli hedefimiz. Bu nedenle ürün kalitemizi artırmaya ayrı bir önem veriyoruz. Cezayir’de gerçekleştirdiğimiz lüks lojman amaçlı kullanılacak konut projemizde 20 adet 79 metrekare, 3 adet 92 metrekare, 5 adet 170 metrekareden oluşan toplam 28 adet tek katlı evi 45 gün gibi kısa bir sürede kurulum yaparak teslim ettik.”

 

Prefabrik Evler Hakkında Her Şey!

BENZER YAZILAR

Yorum Yap