KİPTAŞ’ın halka açık ilk gayrimenkul müzayedesi!

Yazıyı paylaş:


Açık artırma usulü ile satışa sunulacak olan 28 dükkân, 19 arsa ve 3 lüks araç için teklifler toplanarak müzayede gerçekleştirilecek.

Müzayede KİPTAŞ tarihinde bir ilk olacak. Katılımcılar, 24 Ekim 2019 Perşembe günü saat 11:00’de KİPTAŞ Zeytinburnu Konferans Salonunda ağırlanacak.

 

Müzayedeye dünyanın her yerinden katılınabilecek

24 Ekim 2019 günü düzenlenecek olan müzayedeye ister doğrudan KİPTAŞ Genel Merkezinde, istenirse çevrimiçi (online) olarak internet üzerinden dünyanın her yerinden katılmak mümkün.

İlgililer, talip oldukları her gayrimenkul için toplantı öncesinde geçici katılım teminatı ödeyerek teklif sunma şansını elde edecek.

Müzayedeye ilişkin bankacılık hizmetleri (başvurular ve teminatlar), anlaşmalı banka tarafından yürütülecek. Katılımcıların, ödeme işlemini tamamladıktan sonra imzalanmış ve kaşelenmiş işbu şartnameyi, geçici teminat dekontunu ve noter tasdikli imza sirküleri aslını, müzayededen önce KİPTAŞ yetkililerine teslim etmeleri gerekiyor.

Çevrimiçi başvuru yapan vatandaşlar ise müzayede gününden bir gün önce evraklarını teslim etmek zorunda. Gerekli işlemleri tamamlayanlar, aldıkları bayrak numaraları ile müzayede günü teminatını verdikleri her gayrimenkul için katılım gösterebilecekler.

Konuyla ilgili detaylı bilgiye “http://kiptas.istanbul/tr” adresinden ulaşılabiliyor.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap