Kordon İstanbul’da 84 ay, sıfır faiz fırsatı

Yazıyı paylaş:


Ege Yapı, 820 milyon TL yatırımla Levent ve Maslak’ın yanı başında inşa ettiği Kordon İstanbul projesinde “84 Ay, Sıfır Faiz” fırsatıyla ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir yaşamın kapılarını açıyor.

 

300 bin TL banka kredisine 170 bin TL tasarruf imkânı

Emlak Konut GYO’nun başlattığı ve yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için içerisinde ciddi bir fırsat barındıran kampanyaya destek vermekten mutluluk duyduklarını belirten Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, şunları söyledi:

“İstanbul’un merkezinde, Levent ve Maslak’ın yanı başındaki Kordon İstanbul projemizde adeta zamana meydan okuyan bir kampanya başlattık. Kampanya kapsamında 84 ay Sıfır (0) Faiz fırsatıyla ev sahibi yapıyoruz. Kampanya ile örneğin 300 bin TL banka kredisi kullanacak bir yatırımcı, 84 ay boyunca aylık 5 bin 600 TL ödeme yapacakken, şimdi sadece 3 bin 500 TL ödeyerek 84 ay sonunda toplamda 170 bin TL’lik bir avantaj yakalamış olacak. Hem projemizde sunduğumuz yaşam hem de kampanya avantaj ile ev almanın tam zamanı diyoruz.”

 

Kordon İstanbul hakkında bilmeniz gerekenler

• Proje, Levent ve Maslak’ın yanı başında konumlanıyor.

• TEM’e 2 dakika, Havaray ve metroya yürüme mesafesinde.

• Toplam 10 bloktan oluşan ve 1+0’dan 4+1’e kadar bahçeli veya teraslı olmak üzere farklı seçeneklerde 559 konutun yanı sıra 55 mağaza yer alıyor.

• Kordon İstanbul’da evlerin büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekare arası değişiyor. Toplam 820 milyon TL yatırımla inşa edilen Kordon İstanbul, 2019 yılı sonunda teslim edilecek.

• Kordon İstanbul, rengârenk peyzaj alanları, göletleri, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla bir dinlenme ve keyif alanı sunuyor. Doğayla iç içe yürüyüş yapabileceğiniz yollarının yanı sıra zen, renk ve aromatik bahçelerden yoga alanlarına, gölet manzaralı gazebolardan açık hava sinemasına, şömineli oturma alanlarına kadar pek çok ayrıcalığın yer aldığı Kordon İstanbul’da açık hava spor alanlarının yanı sıra sauna, buhar banyosu, hamam, fitness, pilates alanı ve kapalı yüzme havuzu da yer alıyor.

 


BENZER YAZILAR