Marina Ankara’da daireler 2 bin 590 TL’den başlayan taksitlerle

Yazıyı paylaş:

Sinpaş Yapı, Ankara’da ev sahibi olmayı planlayanlar için bir kampanya yürütüyor. Kampanyanın geçerli olduğu projesi ise, Ankara’yı marina yaşamıyla tanıştıracak olan Marina Ankara.

Sinpaş Yapı’nın Kazanç Festivali sunulan imkân, son 32 daire için geçerli 100 ay vade ve yüzde sıfır vade farkı. Sinpaş Yapı, Ankaralıları vade farksız 100 ay taksitle ev sahibi yapmak için 31 Mayıs’a kadar Marina Ankara Satış Ofisi’ne bekliyor.

 

Marina Ankara kazanç planı

Sinpaş Yapı güvencesiyle yükselen Marina Ankara son 32 daire için özel sunduğu festivale özel banka kredisiyle marina evine sahip olma şansı veriyor.

• 1+1 daireler 470 bin 900 TL ve festivale özel 0 faizli 2 bin 590 TL taksitli banka kredisiyle 100 ay sonunda, piyasadaki baz faiz oranlarına kıyasla 136 bin 177 TL kazanç sağlıyor.

• 2+1 daireler 558 bin 600 TL ve festivale özel 0 faizli 3 bin 72 TL taksitli banka kredisiyle 100 ay sonunda, piyasadaki baz faiz oranlarına kıyasla 186 bin 489 TL kazanç sağlıyor.

• 3+1 daireler ise 656 bin 600 TL ve festivale özel 0 faizli 3 bin 611 TL taksitli banka kredisiyle 100 ay sonunda, piyasadaki baz faiz oranlarına kıyasla 219 bin 2016 TL kazanç sağlıyor.

 

Sosyal donatılarıyla da iddialı bir karma yaşam projesi olan Marina Ankara’nın sakinleri, iskelelerden küçük yelkenlilerle açılabilecek, kanolarla kürek çekebilecek, kıyı teraslarında oturup suyun keyfini yaşayacak. Şelaleleri, kumsalları, Tropik Adası, deniz feneri, çocuklar için su kaydırağı ve Kanyon bölgesi de, projenin su alanlarıyla iç içe sunduğu diğer ayrıcalıklı keyif alanları olarak öne çıkıyor. Marina Ankara’nın Eymir Gölü’ne bakan cephesinde Ankaralılara adeta Eymir Gölü’ndeymişçesine yaşama ayrıcalığı sunacak.

 

Şehir içinde kayak ayrıcalığı

Üstelik Marina Ankara projesinin teslimiyle birlikte yaşayanların yararlanabileceği ayrıcalıklar bitmiyor. Bir konut projesinde ilk kez karşımıza çıkan, yılın 365 günü kayak yapmaya imkân veren, teleferikle inilen tek şehir içi kayak merkezi Snowland… Proje sakinlerinin dışında Ankaralıların da ilgi gösterdiği Snowland, evden kayak alanına teleferikle inme imkânı ve buz pateni yapma imkânı sunuyor.

 

Skywalk ile gökyüzünde yürüme deneyimi

Marina Ankara’nın yanı başındaki Türkiye’de ilk olan başka bir özellik de Skywalk… Projenin İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan ve eşsiz bir manzara sunan Skywalk, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor. Proje ziyaretinde bulunan ünlülerin selfie çektirmek için ilk uğradığı yer yine Skywalk oluyor.

 

Extremaland, maceraya doyuracak

Sporun ve maceranın her çeşidine göz kırpanlar, ExtremeLand ile metrelerce yükseklikteki yüksek ip parkurunda macera, spor ve heyecana doyacak. Türkiye’nin ilk ve tek şeffaf tırmanma duvarında rakipleriyle karşılıklı yarışabilecek. Extramland, tüm macera tutkunları için Marina Ankara’nın hemen yanında.

 

Sahil boyunca bisiklet ve koşu keyfi

Marina Ankara’nın sahilinde imrahor vadisindeki yaklaşık 4 km.’lik parkurunda isteyenler bisikletle keyifli gezintilere çıkabilir isteyenler de koşu ve yürüyüş yaparak form tutmanın keyfini çıkarabilir.

 

 


BENZER YAZILAR