Nef Bahçelievler fiyat listesi!

Yazıyı paylaş:


Fold home ile gayrimenkul sektörüne farklı bir konsept sunan Nef, Bahçelievler projesinin lansman toplantısını gerçekleştirdi. Nef Bahçelievler, 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirildi. İstanbul Bahçelievler’de hayata geçirilen Nef Bahçelievler projesinde daire metrekare fiyatları 8 bin 500 ila 10 bin TL arasında değişiyor. 1+1’den 5+1’e toplam 1.023 adet konutun yer aldığı projede ayrıca bölgenin ticari anlamda odak noktası olacak toplam 3 bin metrekarelik 14 adet cadde dükkanı da bulunuyor.

Foldhome daire nedir?

 

“Proje, Bahçelievler’e değer katacak”

Bahçelievler’in kendine has kültürü ve yaşaşıyla İstanbul’un en rağbet gören semtlerinden olduğuna işaret eden Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, projenin farklı konsepti ve tasarımıyla semte önemli bir değer katacağını belirtti. Nef Bahçelievler’in şehir içinde yer alan en yeşil proje olduğuna dikkat çeken Timur, “Çocukların yemyeşil bahçelerde özgürce çocukluklarını yaşayabileceği, her gün eve dönerken aynı heyecanı yaşayacağınız, sevdiklerinizle çok mutlu olacağınız bir ev hayal ettik ve Nef Bahçelievler projesi böyle ortaya çıktı” dedi.

Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler’de çocuklar da düşünüldü

Nef Bahçelievler’in mimarı ise uluslararası bir yarışma sonucu belirlenen ve portfolyosunda her detayı özenle tasarlanmış hem global hem de yerel büyük ölçekli projelerin yer aldığı SPD Architects oldu. “Doğaya dokunmak insana mutluluk verir” fikrinden hareketle tasarlanan projede, eğrisel tasarım öğeleri sayesinde, blokların arasına yayılan kıvrımlı gölet ve hem yatayda hem dikeyde yer alan yoğun botanik detaylar, Nef Bahçelievler’de doğal bir vadi hissi yaratacak. Nef Bahçelievler, çocukların çocukluklarını doyasıya yaşayabileceği pek çok alana sahip olacak. Türkiye’nin en iyi kreşlerinden birinin projede yer alacağını anlatan Selçuk Çelik, “Çocuğunuz kreşten çıktığında sokak oyun alanlarında özgürce oynayabilecek. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış ağaç evler, çocuk kütüphanesi, tematik oyun alanları, dev kaydırak, çocuk kulübü, çocuk tarım alanı, hobi bahçeleri gibi pek çok farklı oyun alanı bulunuyor.” Nef Bahçelievler’de çocukların kendi ağacıyla büyüyeceğini belirten Çelik, “Her yeni doğan çocuk için projemizde bir ağaç dikeceğiz, böylece ailelerimizle birlikte doğamız da büyüyecek” dedi.

Nef Baheçelievler

 

Nef Bahçelievler fiyat listesi

Bahçelievler’de hayata geçirilen Nef Bahçelievler projesinde daire fiyatları 480 bin TL ila 2 milyon 500 bin TL arasında değişiyor. Nef tarafından uygulanan Foldhome konsepti, Nef Bahçelievler’de en geniş haliyle uygulanıyor. İstediğiniz an evinize eklenecek, kullanmadığınızda da herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz onlarca Folhome alanı, tüm proje sakinlerine 5 bin metrekarelik bir eve sahip olma imkanı sunuyor. Nef Bahçelievler’de, sinema odası, misafir evi, parti ve karaoke odası, müzik odası, PlayStation, hamam ve sauna, eğlence odası, davet odası, lounge alanı, squash, kapalı yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası gibi pek çok fold alanını hizmete sunulacak.

Anadolu yakasının ilk projesi Nef Sancaktepe!

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur düzenlenen basın toplantısında yeni proje müjdesi de verdi. Nef’in çok yakında Anadolu Yakası’ndaki ilk projesinin de lansmanını gerçekleştireceğini belirten Timur, Anadolu Yakası’ndaki ilk projesinin Sancaktepe’de planlandığı söyledi. Timur, projenin Anadolu Yakası’nda oturmak isteyenlere şehirde tatil konseptiyle, doğayla iç içe dingin bir yaşam sunacağını söyledi. Hemen önünde metro durağı yer alacak olan Nef Sancaktepe, 50 bin kişinin çalışacağı yeni İstanbul Finans Merkezi’ne sadece dört durak mesafede yer alacak.

 

Nef Bahçelievler nerede?

İstanbul Bahçelievler’de hayata geçirilen Nef Bahçelievler, metro durağına, E-5’e ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alıyor.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap