Nef, Türkiye’nin en beğenilen konut şirketi!

Yazıyı paylaş:


Capital dergisinin geleneksel hale gelen ve bu yıl 16’ncısı yapılan “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırması sonuçları açıklandı. Nef, “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasının inşaat/konut kategorisinde en beğenilen şirket seçildi.

 

Nef’in yeni projesi: Markalı öğrenci yurtları!

 

Araştırmada en beğenilen şirketler, Zenna Araştırma tarafından gerçekleştirilen bağımsız anket sonuçlarına göre belirlendi. Online anket tekniği kullanılan araştırmada 500’ün üzerinde şirketten 1.584 yönetici katılım sağladı.

 

Nef Kağıthane 14 konut fiyatları!

 

Erden Timur: Nef bir aşk markası

Nef’in bir “aşk markası” olduğunu söyleyen Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “İlk günden bu yana insanları mutlu etmeye; insanların hayallerini gerçekleştirmeye adadık kendimizi. Her bir projemiz, onların dertlerine çözüm üretmeye, beklentilerine cevap vermeye odakladı. Bunun sonucunda da Nef projeleri insanların daha fazla hayal kurmasını sağladı. Topluma fayda sağlayan, insanların hayatını değiştiren bir şirket olmak için sosyal inovasyona inanıyoruz. Bundan sonra da aynı hedefle yürüyeceğiz. Lüksü ve tasarımı demokratikleştirmeye; herkese ulaşmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Nef cirosu 5 yılda 1 milyar TL

5 yılda 1 milyar TL ciroya ulaşarak, reel sektörde Cumhuriyet tarihinde bir ilke imza attıklarına dikkat çeken Timur, “2014 yılından bu yana sektörün en hızlı ve en çok satış yapan şirketiyiz. Biz 5 yılda Türkiye’de sektör lideri olduk. Şimdi de 5 yılda yurtdışında lider gayrimenkul firması olmak için strateji planımız hazır durumda. 10 yıl içinde ABD ve Avrupa’nın 10 metropolünde yer almayı hedefliyoruz” dedi.

 

Nef Bahçelievler fiyat listesi!

BENZER YAZILAR

Yorum Yap