Nef’in 3 yeni projesi nerede?

Yazıyı paylaş:


Nef’ten İstanbul’da 3 yeni proje geliyor. Nef’in 3 yeni konut projesi hangi ilçelerde? Nef projeleri ne zaman satışa sunulacak?

 

Foldhome daire nedir?

 

Nef, bu yılın şubat ayında satışa sunduğu Nef Seyrantepe 39 projesi ile tüm konutları 2 saat içinde satarak bir rekora imza atmıştı. Nef şimdi 3 yeni projesiyle gündemde.

Nef’in Anadolu Yakası’ndaki ilk projesi
Nef’in 3 yeni projesinden biri Sancaktepe’de yer alıyor. Bu projenin özelliği, Nef’in İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ilk projesi olması. Nef Sancaktepe, İstanbul Finans Merkezi’ne metroyla 4 durak mesafede konumlanıyor.

nefsancaktepe

NEF Bahçelievler ne zaman satışa çıkıyor?
Nef’in İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan diğer yeni projeleri ise yemyeşil bahçeler içindeki Nef Bahçelievler ve her gün değeri artan Nef projelerine komşu konumdaki Nef Kağıthane.

nefkagithane
Nef, Ziylan ve Mes Turkuaz ortaklığıyla yükselen Nef Bahçelievler projesi, diğer konut projeleri gibi foldhome konseptiyle tasarlandı. Meydan Merter AVM’nin yanı başındaki Nef Bahçelievler projesi 44 bin 316 bin metrekare üzerinde yükseliyor. Projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Nef Bahçelievler projesi Kale AVM ve Marmara Forum AVM’ye yakın bir konumda bulunuyor.

nefbahcelievler

Ön satış dönemine özel avantajlar için
Nef, 3 yeni Nef projesinin lansmanları öncesinde, ön satış dönemine özel avantajlardan yararlanmak isteyenleri ve istediği daireyi öncelikli seçmeyi tercih edenleri formlarını doldurmaya davet ediyor.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap