Nef’ten 3 günde rekor satış!

Yazıyı paylaş:

Nef’in yeni projesinde 3 günde toplam 152 konut satıldı. TEM ile E-5’in ortasında, Haliç’e 5 dakika mesafede yer alan merkezi konumu, yeni raylı ulaşım hatları ile bütün köprü bağlantı yollarına olan yakınlığı ve Foldhome konsepti ile dikkat çeken Nef Ortayaka projesi yoğun ilgi gördü.

Nef’in uzun süredir beklenen yeni şehir merkezi projesi Nef Ortayaka’nın ön satışları geçtiğimiz cumartesi başladı. Proje, noterin de hazır bulunduğu ve satışların yerinde tespit yaptığı üç gün boyunca ilgiyle karşılandı. Nef Ortayaka’da, 299 bin TL’den başlayan fiyat avantajı ve 36 aya varda vade farksız kişiye özel ödeme planları yıl sonuna kadar geçerli olacak.

 

 

Nef’e özel Foldhome konsepti

TEM ile E-5’in ortasında, Haliç’e 5 dakika mesafede yer alan Nef Ortayaka; yanı başından geçecek yeni raylı ulaşım hatları ve köprülerin tamamına hızlıca ulaşımı sağlayan bağlantı yolları ile avantaj sağlıyor. Dünyaca ünlü Mimar Emre Arolat’ın tasarladığı proje; 1+1’den 3+1’e kadar farklı yaşam seçenekleri, ince düşünülmüş ortak yaşam alanları ve dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılar tarafından tasarlanan Foldhome odaları ile görenleri hayran bırakıyor. Nef’e özel patentli Foldhome konseptiyle evde; özel sinema salonu, misafir odası, kapalı basketbol sahası, davet odası gibi odalar ekleyerek, onlarca odalı bir eve sahip olunabiliyor.

 

 

Ciro hedefi 1,7 milyar TL

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, rekor satışın gurur verici olduğunu ancak ülke için daha büyük anlam taşıdığını belirtti. Timur, “Bu satış hem markamıza hem de ülke ekonomisine duyulan güvenin bir göstergesi. Halkın ihtiyacına cevap verecek projeler ürettiğinizde, her dönemde bunun karşılığını görüyorsunuz” diye konuştu. Timur ayrıca üç günde elde ettikleri 57 Milyon TL ciro ile yıl sonu ciro hedefleri olan 1,7 milyar TL’yi gerçekleştirmeye çok yakın olduklarını belirtti.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Gaziosmanpaşa Belediyesi himayesinde yürütülen ve belediye tarafından kentsel dönüşüm projelerini yönetmesi için kurulan belediye iştiraki GOPAŞ ile birlikte geliştirilen projeye gösterilen ilgiden duydukları mutluluğu dile getiren Timur, üç günde ulaştıkları satış rakam ile konut sektöre heyecan getirdiklerini de kaydetti.

 

5 adımda emlakta prim yapan mahallede ev sahibi olmak!

 


BENZER YAZILAR