Nlive Bahçeşehir’de 399 bin TL’ye daireler

Yazıyı paylaş:

Özyurtlar Holding’in Bahçeşehir’de inşa ettiği Nlive Bahçeşehir projesinin teslimlerine Aralık 2017 itibariyle başlandı. 18 bin 500 metrekare inşaat alanında hayata geçirilen Nlive Bahçeşehir projesi, 21 katlı tek bir blokta 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks olmak üzere 98 daireden oluşuyor. Dairelerin büyük bir kısmının satıldığı projede metrekare fiyatları ortalama 4 bin 500 TL’den başlıyor. Nlive Bahçeşehir’de 2+1 daireler 399 bin, 3+1 daireler 729 bin TL’den satışa sunuluyor.

Nlive Bahçeşehir sakinlerine neler sunuyor?

Ailelere özel bir yaşam alanı olarak planlanan Nlive Bahçeşehir site konseptinin dışında kendine özel detaylarıyla ön plana çıkıyor. Sunduğu imkanlarla dikkat çeken Nlive Bahçeşehir’de klasik bir site içerisinde yapmanın pek mümkün olmadığı barbekü keyfini projenin arka bahçesinde yaşamak mümkün.

Komşuluk olgusunu ön planda olduğu projenin teras katında, sinema salonu ve playstation odaları yer alıyor. Aile sıcaklığında sosyal imkanlara özlem duyan Nlive Bahçeşehir sakinleri nezih bir ortamda güvenli, lüks ve eğlenceli bir yaşamı bir arada bulma imkanına kavuşuyor. Projede kapalı yüzme havuzu, spor salonu, kafe, duş alanlarının yanı sıra buhar banyosu ve sauna da bulunuyor.

Nlive Bahçeşehir nerede?

Nlive Bahçeşehir, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla da öne çıkıyor. Nlive Bahçeşehir; toplu taşıma araçlarına yakın konumda ve TEM otoyolu bağlantısı üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Projenin yakın çevresinde; 26 bin metrekare büyüklüğünde Türkiye’nin en büyük yapay göleti, bir fen-teknoloji lisesi, dört özel ilköğretim okulu, iki devlet ilköğretim okulu, bir devlet lisesi, iki özel lise ve üç sağlık merkezi de yer alıyor.


BENZER YAZILAR