Nostaljik ev dekorasyonu nasıl yapılır?

Yazıyı paylaş:

Stil sahibi evlerin olmazsa olmazı nostaljik aksesuarlar. Nostaljik ev dekorasyonu, diğer trendlerden farklı bir stil. Çünkü herkesin yaşamı farklı olduğu gibi herkesin nostaljik eşyası da farklıdır, istisnalar kaideyi bozmasa da…

Evinizde nostaljik esintiler yaratmak istiyorsanız, önce kendi hikâyenizden yola çıkmalısınız. Sizin ya da aileniz için hatırası olan bir eşyaya sahipseniz, şimdi onu sakladığınız yerden çıkarıp değerlendirme vakti! Nostaljik eşyanız yoksa üzülmeyin, hatıralarınız mutlaka vardır. Güzel hatırlarınızı anımsatan eşyaları, dekoratif ürünleri ikinci el ve Retro ürünler satan mağazalarda bulabilirsiniz.

 

Stil sahibi ev dekorasyonu için nostaljik eşyalar…

Nostaljik eşyalar için ikinci el eşya satan dükkânları ve antikacıları gezdiğinizde hem dekorasyon stilinize uygun obje ya da eşyaları bulabilir, hem de zamanda keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

Fotoğraftaki gibi akustik bir gramofon tek başına bile evinizde nostaljik bir esinti yaratmaya yeter.

 

Döküm soba ya da şöminenin evinize sıcacık bir hava katacağından hiç şüpheniz olmasın.

 

Eski tüplü bir televizyonu ya da ahşap bir radyoyu dekorasyonunuza ekleyebilirsiniz. Bu ürünlerin sadece dekoratif amaçla üretilen versiyonlarını da kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Dekorasyonda aynaların gücü!

 


BENZER YAZILAR