Ova Kule’de öğrenciler resimleriyle yarışacak!

Yazıyı paylaş:


İpektaş İnşaat Başkent’te 25 yıldan beri çok sayıda konut projesine imza attı. Son olarak da Keçiören Ovacık’ta kuzeyin kulesi olarak bilinen 86 metre yükseklikteki Ova Kule konut projesini hayata geçirdi. Konut projelerinin yanı sıra İpektaş şimdi de Ankara’da ilkokul öğrencilerine yönelik “Gökyüzünde Yaşam” konulu resim yarışması başlattı.

 

Gökyüzünde Yaşam resim yarışmasına 7-12 yaş arası öğrenciler katılabilecek

Gökyüzünde Yaşam resim yarışmasına 7-12 yaş arası öğrenciler, hayallerindeki gökyüzü yaşamını anlatan resimleriyle katılacak. Serbest teknikle çizilecek resimlerin yer alacağı yarışmada dereceye giren ilk 3 öğrenciye tablet hediye edilecek. Ova Kule örnek dairesinde sergilemeye değer görülen 30 eserin sahipleri ise boya seti ile ödüllendirilecek.

İpektaş İnşaat Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek, ilkokul çağı çocuklarının yeteneklerini keşfetmek ve çocukları resim sanatına teşvik etmek amacıyla düzenledikleri yarışmaya tüm öğrencileri davet etti.

Gökyüzünde Yaşam resim yarışması için son başvuru tarihi 22 Ocak 2018!

Gökyüzünde Yaşam resim yarışmasına katılmak isteyen öğrenciler, eserlerini 22 Ocak 2018 tarihine kadar info@rpr.com.tr adresine mail atarak ya da 0 312 219 84 64 nolu telefonu arayarak ulaştırabilirler.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap