Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir hangi projenin reklam yüzü oldu?

Yazıyı paylaş:


Babacan Holding’in İstanbul Esenyurt’ta yükselen Babacan Premium projesinin reklam yüzleri Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir oldu. Günde 99 TL’den başlayan sabit taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunan proje, 7 blokta 1216 konuttan oluşuyor. Farklı daire seçenekleri sunan Babacan Premium projesinde 1+1 243 bin, 2+1 331 bin, 3+1 daireler ise 403 bin liradan başlıyor. Projede sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, AVM ve spor kulübü bulunuyor.

 


Babacan Premium nerede?

İstanbul Esenyurt’ta konumlanan Babacan Premium E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km, İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye ise metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. 

 

Pascal Nouma Babacan Premium’dan ev alırsa…

Babacan Premium projesi reklam filminin prodüksiyonunu Hacıyatmaz Film, yönetmenliğini ise Burak Yıldırım üstlendi. Reklam filminde mizansen gereği “annesinin ısrarlarına” dayanamayan Pascal Nouma, sonunda Babacan Premium’dan bir daire satın almaya karar veriyor ve Kadir Çöpdemir de, projede yer alan fitness merkezi sayesinde  “göbeğini eritmeye” ikna eden Pascal Nouma’ya komşu oluyor.

İşte Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir’in Babacan Premium reklam filmi….


BENZER YAZILAR

Yorum Yap