Pro Vista’da son 50 dairede yüzde 15 indirim kampanyası

Yazıyı paylaş:


Anadolu Yakası’nın yükselen semtlerinden Kartal’da hayata geçen Propa Vista’da son 50 daire için yılsonuna özel bir kampanya başlıyor. Peşin fiyatına yüzde 15 indirimin uygulandığı kampanyada, 3 bin TL’den başlayan taksit imkanları da sunuluyor.
Konutlarının yüzde 80’i lansman döneminde tükenen Propa Vista, ev sahibi olmak isteyenlere yılsonuna özel indirimler ve ödeme fırsatları sunuyor. 50 daireyle sınırlı olan kampanyada, peşin fiyatına yüzde 15 indirimle ya da 10 bin TL peşinatla ev sahip olmak mümkün.

Cazip ödeme planları
Propa Vista, ev sahibi olmak isteyenler için çok ayrıcalıklı ödeme planları da hazırladı. Dileyenler, Finansbank Propa Vista özel konut kredilerinin cazip faiz oranlarıyla kolayca ev sahibi olabiliyor. 5 yıllık konut kredisi için yüzde 0.10, 10 yıllık konut kredisi için yüzde 0.45 oranında faiz avantajları ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Konut kredisi alanlar, 5 yıl vadede 100 bin TL kredi için sadece 3 bin 079 TL fark ödemiş oluyor. Aylık ödemeleri ise bin 718 TL oluyor.10 yıl vadede ise yine 100 bin TL kredi için 29 bin 637 TL fark ödemiş oluyor. Aylık ödemeler ise bin 080 TL.

Mağazalarda ön talep süreci devam ediyor
Propa Vista’daki ticari yatırım değeri yüksek mağazalar, Ocak ayında satışa sunuluyor. E-5 cepheli ve kira garantili mağazalar için ön talep süreci ise devam ediyor. Propa Vista’daki yüksek ticari potansiyele sahip mağazalar, günde yaklaşık 100 bin aracın geçtiği E-5 karayolu üzerinde ve oldukça yüksek görünürlüğe sahip. Yakacık Metro çıkışına 10 adım uzaklıkta konumlanan mağazaların araç ve yaya trafiği bakımından rakiplerini gölgede bırakacağı düşünülüyor.


BENZER YAZILAR