Ncadde Hayat Residence’de daire fiyatları 179 bin TL’den başlıyor

Yazıyı paylaş:


Özyurtlar İnşaat, yeni projesi Ncadde Hayat Residence’yi satışa çıkardı. İstanbul’un değerlenen bölgelerinden Esenyurt’ta, inşa edilecek olan Ncadde Hayat Residence, 204 daire ve 8 ticari üniteden oluşuyor. 179 bin liradan satışa sunulan 1+1 ve 2+1 fiyatlar dikkati çekiyor.

Özyurtlar İnşaat’ın satışa çıkardığı Ncadde Hayat Residence, Esenyurt-Bahçeşehir yolu üzerinde, Esenyurt’un işlek caddesi olan Doğan Araslı Bulvarında yer alıyor. Özyurtlar İnşaat’ın yapacağı daireler 60 ve 265 metrekare arasında büyüklüğe, 1+1 ve 2+1 daire tipi seçeneğine sahip. Ncadde Hayat Residence için teslim tarihi 2018 yılı aralık ayı olarak açıklanırken, projenin yatırım değerinin 40 milyon dolar olması bekleniyor.

Avantajlı konum

TEM otoyolu bağlantısı güzergâhında ve City Center projesinin hemen yanında yer alan proje, toplu taşıma araçlarına da yakın mesafede. Tüyap Fuar Merkezine 10 dakika, Atatürk Havaalanına ise 15 dakika uzaklıkta yer alan Ncadde Hayat Resindece, Özyurtlar Nmerkez Outlet AVM’nin hemen karşısında, Akbatı AVM’ye 5 dakika mesafede ve birçok alışveriş noktasına yakın konumda.

 

“2016’da 1.350 aileyi ev sahibi yaptık”

Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, yeni bir proje açmanın heyecanı içinde olduklarını belirterek Ncadde Hayat Residence için şunları söyledi:

Yeni projemizde ailelerin konforuna önem verdik. Siyasi ve ekonomik açıdan 2016 zor bir yıldı. Gayrimenkul sektörü tüm zorluklara rağmen ayakta kalabilmesini bildi. Biz de Özyurtlar İnşaat olarak, tecrübe, birikimim ve öz sermayemizle bu zorlu yılı başarılarla geride bıraktık. Taahhüt ettiğimiz zamanda evlerimizi teslim ettik. 2016 yılı içerisinde iki projemizi hak sahiplerine verdik. Yıl bitmeden iki projemizi daha teslim edeceğiz. Yani bu yıl sonunda bin 350 aileyi daha ev sahibi yapıyoruz. Bize güvenenleri yarı yolda bırakmamanın haklı gururunu yaşıyoruz.”

 

 


BENZER YAZILAR

Yorum Yap