Raffles’da ‘rezidans’ hizmeti başladı!

Yazıyı paylaş:


Raffles İstanbul Zorlu Center, ‘rezidans’ konseptini hayata geçirdi. Bu konseptle birlikte Raffles Residences, toplam 8 kata yayılmış 66 rezidans konuğunu ağırlamaya başladı. Rezidanslar, tek ve iki oda seçenekleri ile yerli ve yabancı konuklarını konaklama ihtiyaçlarına göre günlük, aylık veya yıllık olarak ağırlıyor.

Beş farklı konsept mevcut

Uzun süreli iş seyahatleri sebebiyle İstanbul’da ikamet eden profesyoneller, diplomatik çevreler, İstanbul’da yaşayan ve rezidans rahatlığını yaşamak isteyenleri ve ev konforunda uzun tatil yapmak isteyen turistleri hedef kitlesi olarak gören Raffles Residences’ta 100-200 metrekare arasında değişen büyüklükleriyle 5 farklı rezidans tipi mevcut. Rezidans sakinleri kendileri için tasarlanmış ayrı bir girişi kullanabiliyor ve kalış süreleri boyunca en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, sofistike Raffles hizmetlerinden faydalanabiliyor.

 


5 yıldızlı otel konforu sunuyor
Raffles İstanbul Genel Müdürü Christian Hirt, Raffles Residences’ın misafirlerini ağırlamaya başladığını ve çok kısa sürede uzun konaklamalara gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi. Hirt, “İstanbul’da 5 yıldızlı otel konforunu taşıyan ilk rezidansları misafirlerimizle buluşturmaktan ötürü çok mutluyuz. Konuklarımıza Raffles’a yakışır, kişisel ve isteğe göre uyarlanmış hizmetler sunan ekibimiz her zaman düşünceli, etkileyici, saygılı ve samimi bir yaklaşım sergiliyor. Ve Raffles İstanbul’un temel özelliklerinden biri kıtaların bu muhteşem şehirde yolu İstanbul’dan geçen insanları bir araya getirme geleneği.” Dedi. Hirt, Raffles rezidanslarının aynı bina içerisinde var olan Raffles oteli ile birlikte tüm yatırımı tamamlayan yatırımın son parçası olduğunu kaydetti. En yüksek seviyede konumlanmış rezidansları servis ettiklerini belirten Hirt, “66 rezidansı günlük,aylık ve yıllık olarak kiralama opsiyonlarımız var” diye konuştu.


BENZER YAZILAR