Referans Bahçeşehir’de 280 bin TL’ye daireler!

Yazıyı paylaş:


İstanbul Bahçeşehir’de KİPTAŞ ve Kiler GYO tarafından hayata geçirilen Referans Bahçeşehir projesinde satışlar devam ediyor. Aralık 2018’de teslim edilmesi beklenen Referans Bahçeşehir daire fiyatları 280 bin TL’den başlıyor. Kiptaş arazisi üzerinde inşa edilen Referans Bahçeşehir projesinde 8 blokta 465 konut ve 34 ticari ünite yer alıyor. Referans Bahçeşehir’de 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tipleri bulunuyor. Projedeki 1+1’ler minimum 41 metrekare, 2+1’ler ise 80 ila 90 metrekare büyüklüğe sahip.

 

Sosyal donatıları ön planda
Referans Bahçeşehir, geniş peyzajı, sosyal yaşam ve spor alanları, iki korunun tam ortasında kalan konumu ile öne çıkıyor. Proje, açılır-kapanır yüzme havuzu, doğal ışık alan kapalı yüzme havuzları, basketbol sahası, fitness alanı, Türk hamamı, sauna, çocuk kulübü, çim aktivite, açık sinema alanı, dinlenme terasları ve doğal peyzaj havuzları ile aile öncelikli modern yaşamı yatırımcılara sunuyor. Referans Bahçeşehir’de tüm ihtiyaçların karşılanabileceği “Referans Cadde”mağazaları ise site sakinlerine bir asansör uzaklığında bulunuyor.

Referans Bahçeşehir nerede?

Bahçeşehir’de konumlanan Referans Bahçeşehir projesi, TEM Otoyolu’nun hemen yanında Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu 3. çevreyolu ve bağlantı yolları, Marmaray, metro hattı, 3. havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alıyor.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap