REIDIN ve Coldwell Banker’den örnek iş birliği

Yazıyı paylaş:

Gayrimenkul sektörü ile ilgili kapsamlı ve derinlikli analitik bilgiler sunan REIDIN, 49 ülkede sektörün en güvenilir ve inovatif markaları arasında faaliyet gösteren Coldwell Banker ile iş birliğine imza attı.

Uluslararası yatırım fonlarından yerel bankalara, finansal kurumlardan emlak şirketlerine, devlet kurumlarından geliştiricilere kadar ilgili tüm sektör profesyonellerinin veri kaynağı olarak tercihi haline gelen REIDIN, dünya emlak alım satım zincirinin öncü ve güvenilir markalarından Coldwell Banker’a güncel bilgi desteği vermeye başladı.
REIDIN’in, Türkiye çapında toplam konut gayrimenkullerinin yüzde 98’ini kapsayan incelemeleri ve yüzde 90’dan fazla doğruluk payı sunan güçlü veri setleri ile gayrimenkul sektöründe güvenilirliğini kanıtlamış bir şirket olduğunu belirten REIDIN Satış Direktörü Derya Dikkaya, “Emlak danışmanlık sektörünün en iyilerinden biri olan Coldwell Banker temsilcileri, bu iş birliği sonucunda; sektöre güvenilir ve güncel bilgiler sunan REIDIN ile bulundukları bölgeler ve mahalleler ile ilgili en detaylı ve güncel verilere ulaşacak. İş birliği doğrultusunda, REIDIN’in en son geliştirdiği harita tabanlı veri analiz platformu ReidiMap de kullanılarak, ReidiMap’te yer alan en detaylı ve güncel veriler kendi platformlarına entegre edilecek. Bu entegrasyon ile Coldwell Banker danışmanları sorumlu oldukları bölgelerin bilgilerine tek bir ara yüzden ulaşacak” dedi.

Sektörde, özellikle alım-satım zincirinde önemli bir konumda bulunan Coldwell Banker’e, REIDIN’in sağladığı güncel bilgilerin önemli avantajlar kazandıracağına vurgu yapan Derya Dikkaya; “Sektöre örnek olacak bu iş birliğini geliştirmek üzere çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadesini kullandı.

Coldwell Banker Türkiye İnovasyon Yöneticisi Halil Duman; “Gayrimenkul herkesi ilgilendiriyor, gayrimenkulü olan herkes şuanki değerini, yatırımcılar değer artışlarını, kiracılarda gayrimenkul almak için her zaman doğru zamanı bilmek istiyor. Müşterilerimize sadece ihtiyacına uygun portföyü değil, portföyün olduğu bölge ve gayrimenkul adına en detaylı bilgileri sunarak profesyonel hizmet sağlıyoruz. Tüm Gayrimenkul Danışmanlarımız uzmanlık bölgelerindeki gayrimenkul bilgilerine REIDIN entegrasyonumuz ile Özel sistemimiz olan CBX platformumuzdan artık çok daha kolay erişim sağlıyor ve müşterilerine profesyonel sunumlar hazırlayabiliyorlar. 20-22- 24 Kasım tarihlerinde İzmir, Ankara ve İstanbul’da gerçekleştireceğimiz ‘Blue Days Yıldızlar Buluşmasının bir bölümünde Profesyonellerimize REIDIN Ekibi ile gayrimenkul sektöründeki önemli verileri paylaşıyor olacağız” değerlendirmesinde bulundu.

 


BENZER YAZILAR