Sancaktepe’nin “Muhit”inde daireler 279 bin TL’den başlıyor

Yazıyı paylaş:


Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, Sancaktepe’deki dördüncü projesi Muhit’i satışa çıkardı. Tanıtıma özel iki farklı ödeme seçeneğinin sunulan projede daire fiyatları ne kadar?

Muhit daireleri 279 bin TL’den başlayan fiyatlarla…

• 40 bin 170 metrekare inşaat alanına sahip proje 217 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor.

• 7 blokta 68 ila 486 metrekare aralığında 32 farklı daire tipi seçeneği sunuluyor.

• Muhit’te 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.

• Sancaktepe’de hayata geçirilecek Muhit projesinde daire fiyatları 279 bin TL’den başlıyor.

• İlk seçenekte peşinat ödemeden 60 ay 0 faiz ya da 120 ay 0,45 vade imkânı bulunuyor. İkinci seçenekte ise yüzde 50 peşinat ile 36 ay vade farksız ödeme planı yer alıyor. Ayrıca tamamı peşin ödemelerde lansman indirimine ek yüzde 10 indirim var.

• Evlerin büyük bir kısmının iç avluya bakacağı projede ayrıca günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 98 ila 367 metrekare arasında değişen ticari alanlar bulunuyor.

• Muhit, az katlı mimarisi, geniş iç avlusu, yeşil peyzajı ve sosyal donatıları ile ön plana çıkıyor.

• Projede müzik odası, koku odası, şifa odası gibi isimlendirmelerle niteliğine uygun bitkilendirilmiş, peyzaj içerisinde farklı noktalarda konumlandırılmış 6 açık hava dinlenme alanı olacak.

• Projede ayrıca pergola altı dinlenme alanları, çim tepeler, süs havuzları, güneşlenme terasları, dinlenme alanları, gül bahçesi, zen bahçesi, çim aktivite alanları, açık ve kapalı otopark imkanı, 3 pota basketbol alanı, açık ve kapalı havuz, süs havuzu, fitness, stüdyo ve kafe alanları yer alıyor.

• Muhit’te, çocuklar için özel oyun alanları ve çocuk yüzme havuzu bulunuyor.

 

Sancaktepe en çok prim yapan bölgelerinden biri

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Sancaktepe bölgesinin gelişiminde önemli bir rol oynadıklarını dile getirdi. Elmas, şunları kaydetti:

“175 milyon TL yatırım ile yapımına başladığımız Muhit projemizi satışa çıkardık. Projemizi tasarlarken çocukların içerisinde keyifle büyüyeceği az katlı insan ölçeğinde bir proje olmasına özen gösterdik. Az katlı mimarisi, geniş iç avlusu ve çocuklar için hazırlanmış kocaman bahçesi ile çocuklu aileler keyifle zaman geçirebilecek. Lansmana özel peşinatsız ve vade farksız ödeme planları ile hem yatırımcı hem de oturumcuya hitap ediyoruz.

Sancaktepe son yıllarda yatırımcısına en çok kazandıran ve Anadolu yakasının en çok prim yapan semtlerinin başında geliyor. Bölgeye inşa edilen kamu yatırımları ve ulaşım akslarına yakınlık Sancaktepe’nin değerini her geçen gün artırıyor. Sancaktepe, yapılması planlanan günlük hareketinin yaklaşık 100 bin kişi olacağı tahmin edilen 4 bin 100 yatak kapasiteli Türkiye ve Avrupa’nın planlanan en büyük şehir hastanelerinden birine, yapılması planlanan devlet üniversitesine ve yeni Çekmeköy-Sultanbeyli metro hattına ev sahipliği yapıyor.”

Planlanan yatırımların tamamlanmasıyla bölgenin gelecek süreçte daha da gelişeceğine işaret eden Elmas, “Sancaktepe’nin her geçen gün Anadolu Yakası’nın güzide bir ‘Muhit’i kimliğine kavuştuğuna şahit oluyoruz. Bu nedenle Sancaktepe’nin oturumcusuna ve yatırımcısına daha çok kazandıracağını düşünüyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

 

 


BENZER YAZILAR

Yorum Yap