Şişli’deki bu dairenin fiyatı 300 bin TL’den başlıyor

Yazıyı paylaş:

Şişli Bomonti, İstanbul’un hızlı prim yapmaya aday semtlerinden biri. Şişli ilçesine bağlı Bomonti’de yükselen Vogue Bomonti ise, lansmana özel fiyatlarıyla dikkat çeken yeni konut projelerinden biri.

Şehrin merkezinde avantajlı fiyat

Butik yaşam ve yatırım projeleri sunan Ayse Yapı’nın imza attığı proje, lokasyon avantajına sahip. Proje merkezi konumu sayesinde dakikalar içerisinde Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş’a ulaşma mesafesinde. Dört bir yanında yaşamın olanca enerjisiyle aktığı Vogue Bomonti; Boğaz Köprüsü’ne, Taksim’e ve Mecidiyeköy’e 2 dakika, havaalanına kolay ulaşım sağlayan Piyalepaşa Tüneli’ne 2 dakika, Beşiktaş’a ise 5 dakika mesafede yer alıyor.

Ulaşıma harcanan zamanın keyfe dönüşmesini vadeden proje; 5 dakikada Boğaz’a ulaştıracak Dolmabahçe Tüneli, E5, Nişantaşı’nın yanı başında yükseliyor.

 

Bomonti değerine değer katıyor!

 

Akıllı emlak yatırımı ve konforlu yaşamı bir arada sunan Vogue Bomonti’de daire fiyatları, lansmana özel olarak 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Şehrin merkezinde loft daire arayanlar için

Stüdyo dairelerden 3+1 daire seçeneklerine alternatifler sunan Vogue Bomonti, işlevsel metrekare kullanımı, nostalji ve modernizmi buluşturan mimarisi, kaliteli malzeme seçimiyle de öne çıkıyor. Yüksek tavanlı loft daireleri ile fark yaratan Vogue Bomonti, İstanbul’un enerjisinin yansıdığı şık yapıları görüyor ve İstanbul manzarasını cömert bir şekilde sunuyor.

Proje; kapalı otopark, fitness salonu, VIP hizmetler, güvenlik, merkezi noktalara shuttle, sosyal tesis, her daireye özel depo alanı gibi sosyal donatılarıyla da yaşamı kolaylaştırıyor.

 

 


BENZER YAZILAR