Tarzına uygun projeyi seç!

Yazıyı paylaş:

Zingat.com Projeler sayfası ile tarzına uygun ev arayanlara rehber oluyor. Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com’un bu uygulaması Türkiye’de bir ilk.

Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com ile doğru evine ulaşmak isteyenler, sosyal ihtiyaçlarına ve konsept arayışlarına göre en doğru projeyi kolayca bulabiliyor.

Zingat.com’un yeni konut projeleri ile ilgili “Projeler” sayfası ev sahibi olmak isteyenlere, sosyal ihtiyaçlarına ve tarzlarına uygun olacak şekilde kategorize edilmiş projeler arasından seçim yapma fırsatı sunuyor. Konut almak isteyenlere, gayrimenkul kararını verirken akıllı çözümler sunmayı hedefleyen Zingat.com’un bu uygulaması Türkiye’de bir ilk.

 

 

Zingat.com’un “kendi tarzına uygun projeyi seç” sloganıyla açılan “Projeler” sayfası kullanıcı ihtiyaçlarından yola çıkılarak geliştirildi. Projeler sayfası; home office’li, çocuk dostu, sporcu dostu, apartman, rezidans, taşınmaya hazır, AVM’li, mega ve yeşil bina sertifikalı olmak üzere 9 kategoriden oluşuyor. Projelerde il, ilçe, mahalle dahil fiyat aralığı, teslim tarihine göre arama yapılabiliyor.

 

Konut alırken rehberiniz Zingat.com

Binlerce konut projesinin yer aldığı Projeler sayfasında “Öne Çıkan Projeler”, Zingat.com’un “yaşamSkor” uygulaması tarafından da değerlendiriliyor. Konut sahibi olmak isteyenler bir proje seçtiğinde konut projesinin fotoğrafları, konutun bulunduğu bölgedeki piyasa bilgileri (konutların son 6 ay, 1 yıl, 3 yıl, 5 yıllık fiyat değişimleri), bölgeye ait demografik bilgiler, projenin bulunduğu sokak görünümü ve haritayı da görebiliyor.

 

En güncel teslim tarihi bilgisi
Zingat.com’da yer alan “Projeler” sayfasının en önemli özelliklerinden birisi de en güncel proje teslim tarihi bilgisine sahip olması. Türkiye’deki tüm projeler için teslim tarihi bilgisi sürekli güncelleniyor. Yeni projeler sayfasının altında da güncel markalı konut projelerinin haberleri de yer alıyor.

 

ZingatPro: Cepten ev ilanı vermenin kolay yolu!

 

“Yakın Çevre” ile nerede ne var?
Ayrıca Zingat.com Projeler sayfasında yer alan “Yakın Çevre” uygulamasıyla seçilen konut projesinin çevresindeki sağlık merkezlerine, eğitim kurumlarına, alışveriş merkezlerine, sosyal /eğlence mekânlarına, dini tesislere, ulaşım rotalarına, marketlere, spor ve turistik tesislere bir tıkla ulaşmak mümkün!

Zingat.com, hem kurumsal kullanıcıları hem de konut alıcıları için hayata geçirdiği uygulamalarıyla hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

 

Zingat.com ile doğru evine!

REIDIN ve Doğuş Grubu işbirliğiyle 2015 yılında faaliyete geçen Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com, kaliteli hizmet ve şeffaf bilgi anlayışını benimseyerek gayrimenkul profesyonellerini ve bireyleri doğru, kapsamlı referans bilgilerle aynı çatı altında buluşturan güvenilir bir gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformudur. Türkiye’de gayrimenkul sektörüne yatırım yapanlar, gayrimenkul satanlar/kiralayanlar, yeni ev arayışında olanlar, bu sektörden profesyonel kazanç sağlayanlar için bir buluşma noktası ve referans bilgi kaynağıdır.

Zingat.com’u daha iyi kullanmanın 5 yolu!


BENZER YAZILAR