Teras Kule’de metrekare fiyatları 6 bin TL’den başlıyor!

Yazıyı paylaş:


DAP Yapı’nın İstanbul Kartal’daki yeni projesi Teras Kule lansman fiyatlarıyla görücüye çıktı. Adalar manzaralı konut projesindeki rezidanslar metrekaresi 6 bin 680 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanan Teras Kule’de, birbirinden farklı stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatifleri sunulan 364 rezidans, 25 ofis ve 11 mağaza avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor. Teras Kule’de büyüklükleri 38 m² – 281 m² aralığında olan rezidanslar 370 bin TL, 40 m² – 74 m² aralığında ofisler ise 352 bin TL’den başlayan lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Toplam 400 bağımsız üniteden ve iki bloktan oluşan Teras Kule’nin, 2019 yılında teslim edilmesi öngörülüyor.

Ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz yeni projeyle ilgili şu şekilde konuştu; “Kartal’da yükselecek yeni projemiz ile daha önce hayata geçirdiğimiz Adam Kule, Vazo Kule, Tango ve Burgu Kuleler gibi yeni bir konsept oluşturuyoruz. Teras Kule’de gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştirdik. Bir yandan güneşlenme imkânı bir tarafta bahçe hayatı sunulacak. Daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Lansman fiyatları ile Teras Kule’den rezidans, ofis ve mağaza satın alınması durumunda ayrıcalıklı bir yaşam sürmenin dışında hatırı sayılır bir prim elde edilmiş olacak” diye konuştu.

 

Lokasyonu değerli bir konumda

Ziya Yılmaz, konut projesinin lokasyon olarak da değerli bir konumda olduğunu belirterek, “Bu projemiz Anadolu Yakası’nın tam merkezinde yer alıyor. Böyle bir konumda hem Kadıköy, Bağdat Caddesi gibi lokasyonlara çok yakın konumda bulunurken aynı zamanda kapasitesi yıllık 65 milyon yolcuya ulaşacak Sabiha Gökçen Havaalanı, Osmangazi Köprüsü ile Yalova, Gemlik ve Bursa’ya çok hızlı bir şekilde ulaşma imkanı da var. Bu bölge Türkiye ekonomisinin yüzde 40’ını temsil ediyor. 100’ü aşkın yabancı sermayeli sanayi kuruluşu, 12 organize sanayi bölgesi ve teknoparkların yer aldığı bölge, kişi başına düşen yıllık milli gelir açısından son 10 yıldır ülke genelinde birinci sırada yer alıyor. Hem bölgenin hem de Kartal ilçesinin nüfusu, İstanbul genelinden daha hızlı artıyor. Bu rakamlar neden Kartal ve çevresinin nitelikli göç aldığının ve günden güne geliştiğinin en önemli göstergesidir. Kartal, İstanbul’un giriş bölgesi olması nedeniyle yakın çevresiyle birlikte giderek gelişiyor. İş dünyası açısından Maslak- Zincirlikuyu- Levent hattı Avrupa Yakası için ne ifade ediyorsa, Anadolu Yakası’nda da Kartal, Maltepe ve Pendik hattı aynı önemi taşıyor” dedi.


BENZER YAZILAR