Tüfekçioğlu Grup’tan Beykoz’a yepyeni proje: Verra Suites

Yazıyı paylaş:

Tüfekçioğlu Grup, Verra Suites konut projesiyle İstanbul’a merhaba dedi. Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan İstanbul’un en gözde semtlerinden Beykoz Çubuklu’da inşa edilen Verra Suites Beykoz projesi satışa sunuldu.

Ankara merkezli Tüfekçioğlu Grup, inşaat, eğitim ve mobilya sektöründe 53 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle İstanbul’da ilk konut projesini hayata geçiriyor. Tabanlıoğlu Mimarlık tasarımıyla 100 milyon TL’lik yatırım değerine sahip Verra Suites Beykoz projesine start veren grup, projenin satışlarına başladı.

 

 

İnşaat sektöründe özel banka şube ve lojman binaları, konut, otel, yurt ve ofis binası inşa eden Tüfekçioğlu Grup, özellikle kamu kuruluşları üst yapı ihalelerindeki başarılı işleriyle tanınıyor. Mobilya sektöründe de yurt içinde birçok prestijli otel, yurt ve konut projesine imza atan grup, ABD, Suudi Arabistan, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Nijerya, Belarus ve Irak pazarlarına da mobilya ihracatı yapıyor. Ayrıca İngiltere ve Fransa’yı da yakın takibe alan grup, 18 yıldır da Tüfekçioğlu Kız Yurtları ile 5 yıldızlı otel konforunda hizmet veriyor.

Verra Suites Beykoz projesinin lansmanı nedeniyle İstanbul’da düzenlenen basın toplantısında konuşan Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu, “Grup olarak her zaman ülke ekonomisine katma değer sağlayacak yatırımlara öncelik verdik. Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde güven ve kalitemizden ödün vermemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Türkiye ekonomisinin geleceğine ve konut sektöründeki büyüme potansiyeline duyduğumuz güvenle gelecek dönemde de yatırımlarımıza aynı hızla devam edeceğiz” dedi.

 

 

Denizle orman arasında butik konut projesi

Toplantıda, Verra Suites Beykoz projesinin detayları hakkında bilgi veren Tüfekçioğlu, “İnşaat sektöründeki yenilikçi yaklaşımımızı artık Ankara dışındaki şehirlerde de tüketiciler ile buluşturmak istiyoruz. Bu nedenle de İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Beykoz’un çok özel bir lokasyonunda Verra Suites Beykoz’u Tabanlıoğlu Mimarlık tasarımıyla hayata geçiriyoruz. Lüks ve kaliteli yaşamın kapılarını aralayacak olan Verra Suites Beykoz projemiz, 3 blok halinde deniz ve orman manzarasına hâkim şekilde yükseliyor. Projemiz denizle orman arası manzaradan çok daha fazlası bir konuma sahip. Butik bir proje olan Verra Suites Beykoz’da, birbirini görmeyen 140 metrekare ile 337 metrekare aralığında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1, bu dairelerin yanı sırada buçuklu daire alternatiflerinden oluşan farklı tasarımlı 26 daire mevcut. Projemizde her daireye özel yeşil alan bulunuyor. Ayrıca son katlardaki dairelerimiz geniş terasları ve jakuzileriyle dikkat çekiyor. Teslimlerimizi ise 18 ay içerisinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

 

 

Toplantıda, Tabanlıoğlu Mimarlık olarak Verra Suites Beykoz projesinin tasarımına imza atmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Tabanlıoğlu Mimarlık ortaklarından Melkan Gürsel de, şunları söyledi:

“Tüfekçioğlu Grubu ile birlikte hayata geçirdiğimiz çok özel bir proje olan Verra Suites Beykoz’un ana fikri her bir konutun, diğerlerinden faklı plan ve özellikleriyle, sahibinin yaşam biçimine özel olması. Konutların her birinin geniş açılarda boğaz ve orman manzarasına sahip olması amacıyla bloklar en hâkim açıları sağlayacak eksenlerde araziye yerleştirildi. Manzara ve doğa ile içiçe bir iç mekân anlayışıyla, tüm birimler gündüz-yoğun ve gece-yoğun kullanım işlevlerine göre planlandı. Bu iç mekân kurgusunun mimari yansıması olarak teras ve balkonların farklı noktalarda kazandırdığı hareket sayesinde, dinamik bir cephe elde edildi.”

 

Ekim ayında satılan konut sayısı: 146 bin 536!

BENZER YAZILAR