TÜGEM Ticari Network lansmanı yapıldı

Yazıyı paylaş:

Üç yüzü aşkın TÜGEM üyesi ticari gayrimenkul profesyonelinin bir araya geldiği lansman, 16 Aralık 2021 tarihinde Şişli Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.

Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve 2020 Türkiye’nin En Başarılı CEO’su ödülü sahibi Ayhan Yavrucu, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB) Yönetim Kurulu Başkanvekili İbrahim Cihan Kurtulan, Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı ve Gayrimenkul Yönetimi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş ve Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Azası Hasan Rahvalı bu büyük buluşmada konuşmacı olarak yer aldı.

Açılış konuşmasında TÜGEM Ticari Network hakkında bilgiler veren Komite Başkanı Savaş Kurtbaş, “Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gayrimenkul Yönetimi bölümü ve Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği ile eğitim başta olmak üzere birçok konu ve başlıkta üyelerimiz için iş birliği ve projeler geliştirdik. Amacımız üyelerimize TÜGEM Ticari Network ile bu portföy türünde çalışan gayrimenkul danışmanlarını tek bir çatı altında birleştirmek, etkin ve verimli iş birliktelikleri yaparak, portföy, deneyim ve tecrübe paylaşımlarında bulunarak, tüm Ticari Gayrimenkul profesyonellerinin, güçlü bir mesleki birlikten fayda sağlayarak, işlerini en üst seviyede yapabilecek, ortak çalışma etik değer ve prensipleri belirleyerek, mesleki eğitim ve sertifikasyon süreçlerine yön vermek olacaktır.” dedi.

TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan da yaptığı konuşmada, “Dernek olarak ticari gayrimenkulün tüm paydaşlarını aynı çatı altında toplayarak, alanında uzmanlaşmış profesyonellerle, ticari gayrimenkulün geleceğine yön vermeyi hedefliyoruz. Ticari komitemiz ile ticari gayrimenkul danışmanlarının hizmet kalitelerini artırmayı, networklerini geliştirmeyi arzu ediyoruz.” dedi.

 


BENZER YAZILAR