CNR Emlak Fuarı: Türkiye’nin en kazançlı gayrimenkul vitrini!

Yazıyı paylaş:


Emlak sektörünün önde gelen firmalarının ve dev projelerin yer alacağı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelen CNR Emlak – 4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı 17-20 Kasım 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşiyor.

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından dördüncüsü düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarı, Türkiye’nin önde elen gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik şirketlerini konut ve işyeri satın almak ve kiralamak isteyenler ile finans kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturuyor.
Türk gayrimenkul sektörünün önde gelen projelerinin sergileneceği fuarı; Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Ürdün, İran, Rusya, İsrail, AB ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler’den yatırımcılar ve alıcı grupları ziyaret edecek.
cnremlakfuar.2
CNR İstanbul Emlak Zirvesi
Büyük yatırımcıların, nihai tüketicilerin ve yabancı alıcı grupların projeleri yerinde görebileceği CNR Emlak Fuarı; Ortadoğu’nun konut, işyeri satın alma, kiralama ve finansman merkezi olacak.
Bu yıl emlak sektörüne ivme kazandıracak fuar ile eş zamanlı olarak “Istanbul Real Estate Summit” ilk kez düzenlenecek.
17 Kasım’daki CNR İstanbul Emlak Zirvesi’nin ana teması “Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı” olarak belirlendi.
CNR İstanbul Gayrimenkul Zirvesi’ne gayrimenkul ve finans sektörlerinde uluslararası alanda faaliyet gösteren şirket ve kurumlar ile Türkiye’de proje üreterek arz eden gayrimenkul firmalarının yöneticileri katılıyor. Zirvenin oturum konu başlıkları arasında “Kentsel Dönüşümde Yeni Çözümler ve Trendler”, “Gayrimenkulden Menkule Türkiye’de Gayrimenkulde Yeni Finansal Çözümler ve Risk Yönetimi”, “Dünyada ve Türkiye’de İnşaat Sektöründe Yeni Trendler” de yer alıyor.
DALFİN Finansal ve Kurumsal Çözümler firmasının danışmanlığını gerçekleştirdiği, konusunda uzman onlarca profesyonelin özelleştirilmiş içerik ve workshop’larla katılımcıların aklındaki sorulara yanıt vereceği, finans ve yatırım uzmanlarının gayrimenkulün bugünü ve geleceğine dair ipuçlarını paylaşacağı ve sektöre yön veren isimlerin tecrübelerini aktaracakları dopdolu bir içerikle hazırlanan zirve bu yönüyle Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

 

2015 yılında da emlak dünyasının kalbi CNR Emlak Fuarı’nda attı
• CNR Emlak Fuarı’nı 2015 yılında 9 bin 792 yabancı, 41 bin 469 yerli toplam 51 bin 261 kişi ziyaret etti.
• Ziyaretçi sayısı toplamda yüzde 60 artarken, yabancı ziyaretçi sayısındaki artış yüzde 100’e ulaştı.
• 2015 yılında düzenlenmiş olan CNR Emlak Fuarı’nda sergilenen yeni konut projelerinin büyük bir bölümü alıcı buldu.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap