Acımız büyük, gün dayanışma günü

Yazıyı paylaş:

Ülkemize geçmiş olsun.

Zingat Ailesi olarak merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık merkezli meydana gelen ve çevre illeri etkileyen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Zingat, kurduğu Acil Durum Masası ile hızla harekete geçti.

Tüm maddi ve manevi desteğimiz deprem bölgemizde.

 

Zingat Depremzede Özel Destek Hattı 0850 532 61 81

Zingat, depremin yaşanmasını takip eden saatlerde depremzedelerin barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere harekete geçti. Hemen özel bir dayanışma masası kurarak barınma ihtiyacına destek olma noktasında alınan kararları uygulamaya aldı.

Tüm imkanlarımızla halkımızın hizmetindeyiz” mesajı veren Zingat, maddi ve manevi desteklerini sunmaya başladı, bu destekler durmaksızın devam ediyor.

Depremzede Özel Destek Hattı 0850 532 61 81 numaralı hat, depremzede vatandaşlarımızın barınma ihtiyacı için kuruldu. Depremden etkilenenler ile onlara evini açmak isteyen yardımsever vatandaşları buluşturan Depremzede Özel Destek Hattı var gücüyle çalışıyor.

 Zingat’ın sosyal medya kanalları üzerinden de duyurduğu 0850 532 61 81 numaralı hattı arayanların ev ihtiyaçlarını hızlıca karşılayabilmek amacıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki Zingat üyesi gayrimenkul danışmanları tek yürek oldu.

Bu hat, aynı zamanda “Evimi depremzede vatandaşlara tahsis etmek istiyorum” diyen ev sahiplerine de açık.

 


BENZER YAZILAR