TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı M. Onur Sarıbay oldu

Yazıyı paylaş:

Yaklaşık 40 yıldır emlak sektörüne yön veren TURYAP’ta yeni yönetim kurulu başkanı M. Onur Sarıbay oldu. 1 Ocak 2022 itibariyle resmi olarak koltuğa oturacak olan Sarıbay, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Bayrağı şirketimizin kurucusu Azmi Sarıbay’dan devralmış bulunuyorum. Bugüne kadar her zaman işin başında olan ikinci nesil, şimdi dümene geçti. 2022 yılı ile birlikte modern, çağa ayak uyduracak yeni bir döneme geçiyoruz. Yatırımlar aralıksız sürüyor, pek çok proje üzerinde çalışıyoruz ve hedeflerimiz büyük” dedi.

 

Türkiye’nin en köklü emlak danışmanlık markası olarak yaklaşık 40 yıldır sektöre yön veren TURYAP’ta bayrağı, Mehmet Onur Sarıbay devraldı. Bayrağı şirketin kurucusu duayen Azmi Sarıbay’dan alan M. Onur Sarıbay, TURYAP’ın yeni yönetim kurulu başkanı oldu.

 

Yeni projeler yolda…

1 Ocak 2022 tarihi itibariyle resmi olarak koltuğa oturacak olan M. Onur Sarıbay, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Babam Azmi Sarıbay, kamuda ve özel sektörlerde çalıştıktan sonra 1985 yılında TURYAP’ı kurdu. Batıdaki örneklerine uygun, çağdaş emlakçılık modelini Türkiye’de hizmete sundu. Çok çalıştı, markayı bugünlere getirdi. Başarılı ve uluslararası bir marka yaratmanın yanı sıra TURYAP adını itibarlı bir marka olarak hafızalara kazıdı.

“Şimdi kendisinin gururla taşıdığı bu bayrağı ben devramış bulunuyorum. Biz bir aile şirketiyiz ve bugüne kadar her zaman işin başında destek olan erkek kardeşim Yönetim Kurulu Başkan Vekili Uğur Sarıbay ve kız kardeşim Yönetim Kurulu Üyesi Elif Sarıbay ile beraber artık dümene geçtik. 2022 yılı ile birlikte modern, çağa ayak uyduracak yeni bir döneme geçiyoruz. Her zaman lider olan TURYAP markası, hızlı adımlarla yoluna devam ediyor. Yatırımlar aralıksız sürüyor, pek çok proje üzerinde çalışıyoruz ve hedeflerimiz çok büyük” diye konuştu.

Londra’da pazarlama ve iş idaresi alanında eğitim alan M. Onur Sarıbay,Business Administration of Marketing konusunda uzmanlaştı. Eğitiminin ardından askerlik görevini yerine getiren Sarıbay, 2001 yılında TURYAP’ta gayrimenkul değerleme şirketinde iş hayatına adım attı. O tarihten bu yana TURYAP çatısı altında çalışmalarını sürdüren Sarıbay’ın en büyük hobisi ise golf oynamak. İngilizce bilen M. Onur Sarıbay, evli ve dört çocuk babası.

 

TURYAP hakkında

1985 yılında Azmi Sarıbay tarafından kurulan TURYAP, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini Türkiye’de hizmete sunmuştur. Bugün Türkiye’nin her yanında hizmet sunan 330 TURYAP ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla 100 binlerce gayrimenkulün el değiştirmesine aracılık etmektedir.

Hizmet kalitesini; emlakla ilgili her türlü talepte seri, güvenilir, her iki tarafın yararına nesnel çözümler üretmek şeklinde tanımlayan TURYAP, yatırımcıların ve danışanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş profesyonellerle hizmet vermektedir.

Her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahip olan marka, yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşmaktadır.

Türkiye’nin en köklü ve en yaygın emlak organizasyonu olan TURYAP, yalnız ülke içinde değil, yurt dışında da Türk vatandaşlarının emlak sorunlarıyla yakından ilgilenmektedir. Avrupa ve Amerika’da açılan ofisleriyle Türk markasını yurt dışında gururla temsil eden TURYAP, klasik hizmet verdiği TURYAP markasının yanı sıra Amerikan sistemiyle hizmet verdiği ‘Tam Nokta’ şirketiyle de adından söz ettirmektedir. Öte yandan; TuryapNet adıyla hizmet veren veri bankasıyla bilgileri sürekli güncel şekilde saklayan TURYAP, devam eden Ankara Golfkent projesinin yapımını da aralıksız sürdürmektedir.


BENZER YAZILAR