Zingat.com, Altın Örümcek’te 2 ödül birden kazandı

Yazıyı paylaş:

Gayrimenkul ve bilgi pazarlama platformu Zingat.com, başarılarına her geçen gün yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

“Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com, başarılarını perçinlemeye devam ediyor. 29 kategoride toplam 1470 projenin yarıştığı 16. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, jüri değerlendirmeleri sonucu finale kalan 265 proje arasında yer alan Zingat.com, Gayrimenkul & Emlak & Yaşam Merkezleri ve Mobil Uygulama Hizmetleri dallarında 2 ödülün sahibi oldu.

 

Zingat.com, MediaCat’in “En yaratıcı 50” listesinde!

 

Web ve internet teknolojileriyle hayata geçirilen başarılı projelerin ödüllendirildiği 16. Altın Örümcek’te kazandıkları ödülleri değerlendiren Zingat.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet Kayhan, şöyle konuştu:

“Gayrimenkul sektöründe bilgi ve verinin gücünü kullanarak kendimizi her geçen gün geliştirmeye ve kullanıcılarımız için mümkün olan en inovatif hizmetleri sunmaya her zaman özen gösteriyoruz. Bu bakış açısı doğrultusunda Altın Örümcek gibi böylesine prestijli bir yarışmada, faaliyet gösterdiğimiz sektör özelinde ödül sahibi olmaktan dolayı son derece gururlu ve mutluyuz. Önümüzdeki dönemde de aynı motivasyonla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

 

Zingat.com Bronz Effie ödülünü aldı!

 


BENZER YAZILAR