Zingat.com, uzaktan çalışma sistemini kalıcı hale getirdi

Yazıyı paylaş:


“Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com, uzaktan çalışma sistemini kalıcı hale getirdi.

Zingat.com, 12 Şubat 2021 tarihi itibariyle “uzaktan çalışma” modeline geçtiğini duyurdu. Yeni çalışma sistemine geçişte, Covid-19 pandemisiyle başlayan evden çalışma deneyiminin iş çıktılarındaki olumlu sonuçlarının yanı sıra Zingat çalışanlarının geri bildirimleri ve şirket içi düzenlenen anketlerin de etkisi oldu.

 

Zingat çalışanları isteği zaman ofiste de çalışabilecek

Zingat’ta uzaktan çalışma dönemi başlıyor olsa da söz konusu hibrit modeli boyunca Zingat ofisi açık kalacak ve şirket çalışanları ihtiyaç duyduklarında ofiste çalışabilecek. Diğer yandan Zingat Yönetim Ekibi ise haftada bir ofiste bir araya gelmeye devam edecek. Merkez ofis ve saha ekipleri arasındaki sinerjiyi dinamik tutmak için ayda bir düzenlenecek motivasyon buluşmaları pandemi boyunca online gerçekleşecek.

Uzaktan çalışma modeline geçişle birlikte Zingat çalışanlarının internet, teknoloji vb. ihtiyaçlarına yönelik “ulaştırma ödeneği” sağlanacak. Ayrıca, artık Zingat İnsan Kaynakları işe alımlarında ikamet ettiği yer şartına bakılmayacak.

Mehmet Erkek – Zingat Kurucu Ortağı ve COO’su

Uzaktan çalışma kararında çalışanlara kulak verildi

Şirketin uzaktan çalışma modeline geçişte, Zingat çalışanlarının katıldığı anket sonuçlarının etkili olduğunu belirten Zingat.com Kurucu Ortağı ve COO’su Mehmet Erkek, “Uzaktan çalışmayı kalıcı hale getirdik. Yeni dünyaya adapte olabilme hızımız ve çevik şirket anlayışımızla çalışanlarımıza değer veriyoruz. Zingat olarak hem teknolojide hem de iş modellerimizde değişimin öncülerinden biri olarak yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu modelin pek çok şirkette yaygınlaşmasının ülkemiz açısından da orta ve uzun vadede sosyo-ekonomik birçok katkısı olacaktır.

Bugün, geleceğin iş modellerinin şekillendiği bir dönemden geçiyoruz. Salgınla birlikte yaklaşık bir yıllık uzaktan çalışma deneyimimizde hem şirketimiz hem müşterilerimiz adına verimli iş sonuçlarını gözlemlemek, bizler için yol gösterici oldu.

Çalışanlarımızın geri bildirimleri sonucunda aldığımız bu kararın daha güzel bir ülke ve dünya için karınca kararınca katkısı olması en içten dileğimiz.” dedi.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap