Zingat.com’dan Tekirdağ’da “Satış ve Pazarlama Teknikleri” eğitimi

Yazıyı paylaş:


Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com, sektöründeki yenilikçi projeleriyle dikkat çekmeyi sürdürüyor. Gayrimenkulde bilgi ve verinin değerini öne çıkaran çalışmaları ve projeleriyle dikkat çeken Zingat.com, 27 Nisan 2019’da Tekirdağ’da gayrimenkul danışmanlarına yönelik “Satış ve Pazarlama Teknikleri” eğitimi düzenledi.

 

 

Eğitim, Zingat.com, Trakya Umum Emlak Müşavirleri Derneği iş birliğiyle Tekirdağ Çorlu Hilton Otel’de Hakan Erilkun’un sunumuyla gerçekleşti. Eğitim ve danışmanlık alanında başarılı bir kariyere sahip olan Hakan Erilkun; birçok kurum ve sektörde, satış, pazarlama ve yönetim eğitimleri veriyor.

 

 

Trakya Umum Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı İlhan Kurt’un açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, Zingat.com Batı Marmara 2. Bölge Satış Yöneticisi Bahadır Kıran’ın sunumuyla devam etti ve Hakan Erilkun’un eğitimiyle sonlandı. Etkinlik bitiminde katılımcılar, Zingat Akademi Satış ve Pazarlama Teknikleri Eğitimi Sertifikası almaya hak kazandı.

 

 

Emlak danışmanları için 5 pazarlama taktiği!

 


BENZER YAZILAR