Zingat eğitimleri hız kesmeden devam ediyor

Yazıyı paylaş:

“Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat, sektöründeki yenilikçi projeleriyle adından söz ettiriyor. Gayrimenkulde bilgi ve verinin değerini öne çıkaran çalışmaları ve projeleriyle dikkat çeken Zingat, 10 Temmuz 2019’da Bursa İnegöl’de, 18 Temmuz 2019’da ise Gaziantep’te gayrimenkul danışmanlarına yönelik “Durgun Piyasalarda Emlakta Başarılı Olmanın Sırları” eğitimi düzenledi.

 

Müşteri mutluluğu için 4 adım

 

Uluslararası üç gayrimenkul markasında üst düzey yöneticilik kurucu ortaklık deneyimiyle, gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen ismi Hilmi Işıkören’in verdiği “Durgun Piyasalarda Emlakta Başarılı Olmanın Sırları” eğitimi yoğun ilgi gördü. Her yıl binden fazla kişiye eğitim veren Hilmi Işıkören, iş ve hayata dair ilham veren yol gösterici paylaşımlarıyla da tanınıyor.

 

Bursa’da İnemder (İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği) ve Zingat’ın birlikte düzenlediği eğitime 70 gayrimenkul danışmanı katılım gösterdi.

 

Zingat’ın gerçekleştirdiği Gaziantep etkinliğine 50 emlak danışmanı katıldı. Gayrimenkul danışmanları tarafından merakla beklenen Zingat eğitimleri, gelecek dönemde de hız kesmeden devam edecek.

 

5 kritik soruda emlak fiyatı belirleme taktikleri

 


BENZER YAZILAR