ZingatPro ile emlak ofisiniz cebinizde!

Yazıyı paylaş:


Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com’un kurumsal müşterilerinin tüm işlemlerini mobil cihazlar üzerinden yapabilmeleri için tasarlanan ZingatPro, yeni özellikler eklenerek, güncellendi.

 

 

Her yerden kolayca emlak ilanının verilebildiği ZingatPro’nun yeni özellikleriyle;

• Kurumsal müşteriler yeni üyeliklerinde alabilecekleri paketleri görebiliyor ve ihtiyaçlarına uygun paketi alabiliyor.

• İlanlarına kolayca enerji yüklemesi yapabiliyor.

• Google Play ve App Store aracığıyla kullanıma sunulan uygulamayla kurumsal müşteriler ilanlarını hızlı bir şekilde yönetebiliyor ve paylaşabiliyor.

 

ZingatPro ile neler yapabilirsiniz?

Kolay ve hızlı bir şekilde ilan vermeyi sağlayan ZingatPro uygulaması kurumsal müşterilerin portföylerindeki ilanların istatistiklerini anlık takip edebilmeleri, ilanlarda güncelleme yapabilmeleri gibi özelliklerin yanı sıra ilanlar için gelen soruları anlık cevaplama ve filtreleme, arama yapma fırsatı da sunuyor. Kurumsal müşteriler ZingatPro uygulamasına Google Play ve App Store aracığıyla ulaşarak mobil cihazlarına indirebiliyor.

 

 

Bilgisayara olan bağlılığı ortadan kaldırıyor

ZingatPro kullanan kurumsal müşterilere her an cep telefonundan ve mobil cihazlardan uygulamaya ve ilanlara erişme kolaylığı tanıyor. Uygulama üzerinden ilan ekleme, ilan düzenleme, ilan taslağı oluşturma işlemlerini kolayca yapan ziyaretçiler, ilanlarını istedikleri gibi yönetebiliyor.


BENZER YAZILAR