Blue Lake Küçükçekmece’de satışlar başladı!

Blue Lake Küçükçekmece’de satışlar başladı!

Projede konut teslimleri Eylül 2017’de…

İstanbul Küçükçekmece’de yükselen Blue Lake Küçükçekmece projesinde satışlar başladı. Blue Lake Küçükçekmece’de metrekare fiyatları 3 bin 100 dolar ile 5 bin 660 dolar arasında değişiyor. Metal Yapı Konut ve Karmen Yapı tarafından hayata geçirilen lüks proje, 8 blokta 17 katta toplam 788 daire ve 22 mağazadan oluşuyor. İç mimarisini İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor’un gerçekleştirdiği projede 1+0, 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 ve 4+1 dubleks konut seçenekleri bulunuyor. Çocuklar için Kids Club

Blue Lake Küçükçekmece’de su sporları kulübü, SPA, spor salonu gibi sosyal tesisiler ve çocuklar için ise Kids Club gibi spor olanakları da bulunuyor. Küçükçekmece Gölü ve deniz manzaralı projede yüzme havuzu ve sosyal donatılar blokların en üstünde bulunuyor. Housekeeping ve vale hizmetlerinin sunulduğu projede, atölye alanları da yer alıyor.  


Blue Lake Küçükçekmece nerede?

İstanbul Küçükçekmece’de konumlanan Blue Lake Küçükçekmece TEM, Basın-Ekspres Yolu, E-5 gibi ana ulaşım yollarına, Sefaköy-Küçükçekmece-İkitelli Monoray Hattı projesine yakın mesafede bulunuyor.