Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bodrum Satılık Daire

(905 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı429.366 - 715.610 TL
18,34 Yıl
700.000 TL
DOĞUŞATAN KARAİNCİRDE DENİZ MANZARALI 2+1 DAİRE
Bedri Taşkin İşcan
Akyarlar, Bodrum
2+1
82 m²
650.000 TL
BODRUM TURGUTREİS'TE 3+1 BAHÇELİ DAİRE
Seldun İnanöz
Turgutreis, Bodrum
3+1
110 m²
850.000 TL
BODRUM TURGUTREİS BAHÇELİ MANZARALI SATILIK DAİRE
Rukiye Badur
Turgutreis, Bodrum
3+1
155 m²
655.000 TL
BODRUM YALIKAVAK MERKEZDE SATILIK DAİRE
Mehmet Narlı
Yalıkavak, Bodrum
2+1
90 m²
475.000 TL
DOĞUŞTAN TURGUTREİS BAHÇELİEVLERDE HAVUZLU SİTEDE 2+1 DAİRE
Bedri Taşkin İşcan
Turgutreis, Bodrum
2+1
90 m²
430.000 TL
Bodrum Yalıkavak'ta Deniz Manzaralı Aidatsız Daire
Yalıkavak, Bodrum
1+1
60 m²
750.000 TL
Bodrum Konacık'da, Bahçe Katı, 2+1 Yeni Daire
Ertuğrul Aydın
Konacık, Bodrum
2+1
90 m²
645.000 TL
BODRUM KONACIK BAHÇE KATI SATILIK DAIRE
Şenay Bağcı
Konacık, Bodrum
2+1
85 m²
425.000 TL
DOĞUŞTAN TURGUTREİS BAHÇELİEVLERDE BAHÇE KAT'I 2+1 DAİRE
Bedri Taşkin İşcan
Bahçelievler, Bodrum
2+1
90 m²
260.000 TL
ANKA EMLAKTAN TURGUTREİS'DE SATILIK 2+1 DAİRE
İskender Ildız
Akçaalan, Bodrum
2+1
80 m²
450.000 TL
DOĞUŞDAN NEZİH BİR SİTE İÇİNDE HAVUZLU 2+1 DAİRE
Bedri Taşkin İşcan
Bahçelievler, Bodrum
2+1
85 m²
430.000 TL
ANKA EMLAKTAN TURGUTREİS MERKEZDE SATILIK 3+1 DAİRE
İskender Ildız
Turgutreis, Bodrum
3+1
100 m²

Bodrum Satılık Daire Fiyatları

Muğla şehrinde satılık daire fiyatları Konacık bölgesinde 562.329 TL'den başlayarak, Ortakentyahşi taraflarında 740.905 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Bodrum geneli ortalama fiyatı 589.709 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 576.244 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %14,54, son 10 yılda ise %140.08 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 18 yıl olarak görülmüştür.

Bodrum Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Bodrum şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Bodrum satılık daire almak için dikkate alınması gerekenler
Satılık daire almak için en uygun zaman, faiz oranlarının düşük olduğu zamanlardır. Çünkü birikim yapabilmek çok zor. Dolayısıyla ev alabilmek için kredi kullanmak gerekiyor. Bu yüzden satılık daire ararken baktığınız evlerin krediye uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Ev almak istediğinizde bütçenizi belirleyerek işe başlamanız en doğrusu olacaktır. Bodrum satılık daire almak için Zignat.com sitesini ziyaret ederek en güvenilir ilanlara ulaşabilirsiniz. Bu siteden kolayca almak istediğiniz özellikteki satılık daireyi bulabilir ve en doğru bölgeyi seçebilirsiniz. Baktığınız satılık evlerin piyasa değerini de anında hesaplayabilirsiniz. Bodrum satılık daire almak isterken çok dikkatli olmalısınız. Turizmin verdiği canlılık ve yarattığı fiyatlardan dolayı seçimlerinizde bütçenizi ön planda tutmanız fayda sağlayacaktır. Satılık daire alırken dikkat edilecek diğer konulara bir göz atalım.
- Bodrum satılık daire ararken incelediğiniz ilanlarda konuma dikkat etmelisiniz. Satılık dairenin çarşıya, alışveriş merkezlerine, hastaneye, işe, toplu taşıma araçlarına, denize yakın olması hayatınıza avantaj sağlayacaktır. Böylece ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız yerlere ulaşımınız da kolay olacaktır.
- Satılık dairenin bulunduğu çevrenin yaşam tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Alışkanlıklarınıza, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir konum seçmelisiniz. Bu çevrenin de güvenilir olması gerekir.
- Satılık daire kullanılmış bir yapıysa, bakım onarım gibi masrafları olmamalı. Yer döşemeleri, kapı ve camları, dolapları, mutfak tezgâhı sağlam ve kullanılabilecek nitelikte olmalı.
- Yeni yapılmış bir satılık daire almak istiyorsanız bina yapımının ve tüm tesisat sisteminin tamamlanmış olmasına dikkat etmelisiniz. Bodrum satılık daire sıfır bir daire ise bina yapım malzemelerinin kalitesi seçim kriteriniz olmalı.
- Satılık daire ararken konutun güneş ışığından faydalanıp faydalanmadığını da kontrol etmelisiniz. Çünkü güneş ışığını alan bir ev hem aydınlık olur hem de daha kolay ısınır. Satılık daireyi günün farklı saatlerinde gezerek güneş ışığından ne kadar faydalandığını ölçebilirsiniz.
- Almak istediğiniz satılık dairede ısı yalıtımı olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle eski binalarda ısınma sorunu sıkça yaşanır. Isı yalıtımı evdeki ısı kaybını önler ve tasarruf etmenize yardımcı olur. Hem hayatınıza hem de bütçenize olumlu olarak katkıda bulunur. Ayrıca duvarlarda oluşabilecek rutubet sorunlarını engeller.
- Bodrum satılık daire yeni yapılmışsa deprem yönetmeliğine uygunluğuna, yıllanmış bir yapıysa depreme dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece can güvenliğiniz için katkı sağlamış olursunuz.
- Sadece yatırım amacıyla satılık daire alacaksanız konum olarak henüz gelişmemiş bölgeleri tercih etmelisiniz. Uygun fiyata daire sahibi olarak ilerleyen zamanlarda gelişim gösterdiğinde daireniz değerini katlayacaktır. Böylece iyi bir getiri sağlayacaktır.
- Satılık daire büyüklüğünün ihtiyaçlarınızı karşılıyor olması gerekir. Daire seçiminde 2+1, 3+1 olması evde yaşayacak kişi sayısı ile doğru orantıda olmalı. Küçük olan evde rahat edemeyebilirsiniz. Oda sayısının yanı sıra odalarının genişliği de büyük olmalı. Eşyalarınızı yerleştirdikten sonra evde size yaşama alanlarının kalması gerekir.
- Satılık daire bakarken aidat giderlerini bakım giderlerini de araştırmalısınız. Site içerisinde satılık daire bakıyorsanız ortak giderleri de araştırmanızda fayda var.
- Satılık dairenin gerçek mülk sahibini, adresini araştırmalısınız. Tapuda yazan bilgilerle karşılaştırmalısınız.
- Satılık daire üzerinde irtifak hakkı olup olmadığını, ipotek, haciz, şerh gibi kısıtlamaların bulunup bulunmadığını kontrol etmelisiniz.
- Bodrum satılık dairenin satışına engel teşkil edecek bir olmadığına dikkat etmelisiniz.
- Satılık daire özellikle yeni ise imar iznini ve iskân iznini de araştırmalısınız. Kaçak yapılmış yapılardan uzak durmalısınız.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım