Bu projelerde kredi oranı yüzde 0.70’e düştü!

Bu projelerde kredi oranı yüzde 0.70’e düştü!

Ege Yapı, hemen teslim projelerinde kredi oranlarını yüzde 0,70’e indirdi.

Ege Yapı, inşaatı tamamlanan ve hemen teslim avantajı sunan tüm projelerine özel bir kampanya hazırladı. Ege Yapı’nın Batışehir ve Pega Kartal projelerindeki konut kredisi faizleri yüzde 0,70’e indi. 


Batışehir’de ev ve ofis fiyatları ne kadar?


Ege Yapı, kendi bünyesinde uyguladığı finansman modeliyle sadece yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanmadan 120 ay vadeyle hemen teslim ev veya ofis sahibi yapıyor. Sınırı sayıdaki daire ve ofis için geçerli bu kampanyanın dışında “hiç peşinatsız” 36 ay 0 faiz fırsatının yanı sıra değişken peşinatlarla 60 ay yüzde 0 faiz ile de ev sahibi olma imkânı veriliyor. Türkiye’de tüm fonksiyonlarıyla hayata geçen ilk karma yaşam projesi Batışehir ve Kartal’da ayrıcalıklı yaşamın başladığı Pega Kartal projeleri için bu özel kampanya geçerli.


Pega Kartal’da ev ve ofis fiyatları ne kadar?


Yatırım amaçlı ev sahibi olacakların da hemen teslim avantajından yararlanacağı projelerde de, daireler hemen kiraya verilip aylık ödemelerinin büyük bir kısmı kira ile karşılanabiliyor. Vade farkının yüzde 0,70 olarak belirlendiği kampanya ile Emlak Konut’un genel ekonomi ve gayrimenkul sektörünün canlanması çalışmalarına destek olunması hedefleniyor.


“Üretime ve yatırıma tüm hızla devam”

Kampanya ile ilgili Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı şu açıklamada bulundu:

“Emlak Konut’un hem ekonominin lokomotifi gayrimenkul sektörünün başarısının devamı hem de mevcut ve potansiyel tüketicileri korumaya yönelik aldığı kararları sonuna kadar destekliyoruz. Ege Yapı olarak üretime ve yatırımlara tüm hızıyla devam edeceğiz. Böylesi bir süreçte durmak yok, çalışmaya ve ekonomiye katma değer sağlayıp vatandaşın yaşam kalitesini yükseltmeyi sürdüreceğiz. Daha önce kendi bünyemizde uygulamaya aldığımız ödeme planları ile 60 aya kadar yüzde 0 faiz veya 120 aya kadar yüzde 0,79 konut kredisi oranlarıyla tüketicilerin, kolaylıkla konut sahibi olabilecekleri önemli kampanyalar düzenlemiştik. Kısa süreli hayata geçirdiğimiz bu kampanyaları yaz sonuna kadar uzatmaya karar verdik. EGYO tarafından alınan kararla birlikte birçok projede konut kredisi faizlerinin yüzde 0,70 seviyesine çekilmesi, gelişen ekonomimizin hedeflenen yolda ilerlemesine çok büyük bir katkı sağlayacaktır. Biz de bu adıma destek vermek için hemen teslim tüm projelerimiz ile bu kampanyaya kredi oranlarını daha da düşürerek katılıyoruz. Kendi bünyemizde sunduğumuz ödeme planını revize ederek yüzde 20 peşinat ile 120 ay vadelendirmedeki kredi oranımızı yüzde 0,70’e çekiyoruz.”