Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Burdur Satılık Daire

(126 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Burdur

100 m² Satış Aralığı157.579 - 262.631 TL
22,92 Yıl
142.500 TL
EVRİM EMLAK'TAN 1+1 SATILIK DAİRE
Evrim Yıldırım
Zafer, Merkez
1+1
3.9.2019
50 m²
460.000 TL
Burdur Merkez Şirinevler'de Satılık Dublex Daire
Evrim Yıldırım
Şirinevler, Merkez
5+1
28.8.2019
300 m²
185.000 TL
Burdur Merkez Emek'te Satılık Apart.
Onur Gürkan Çelik
Emek, Merkez
2+2
20.8.2019
100 m²
115.000 TL
Burdur Merkez Emek'te Satılık Apart.
Onur Gürkan Çelik
Emek, Merkez
1+1
20.8.2019
50 m²
105.000 TL
Burdur Merkez Emek'te Satılık Apart
Onur Gürkan Çelik
Emek, Merkez
1+1
20.8.2019
42 m²
105.000 TL
Burdur Merkez Emek'te Satılık Apart.
Onur Gürkan Çelik
Emek, Merkez
1+1
20.8.2019
43 m²

Burdur Satılık Daire Fiyatları

Burdur şehrinde satılık daire fiyatları Burdur Merkez bölgesinde 206.872 TL'den başlayarak, Burdur Merkez taraflarında 206.872 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Burdur geneli ortalama fiyatı 213.095 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 208.229 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %9,41, son 10 yılda ise %136.11 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 23 yıl olarak görülmüştür.

Burdur Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Burdur şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Burdur satılık daire arayışında doğru seçimi yapabilmek için dikkat edilmesi gerekenler

Yıllarca çalışıp çabalamamız hep daha iyi şartlarda yaşamak, kendimize ait bir mülke sahip olmaktan geçer. Bir daire sahip olmak hep bizim hem de çocuklarımızın kullanabileceği bir yatırımdır. Ev sahibi olarak kira derdinden kurtuluruz. Ayrıca acil para ihtiyacı yaşadığımızda kolayca satıp ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz. Çocuklarımıza da miras olarak bırakabileceğimiz bir evimizin olması hayata daha güvenle bakmamıza yardımcı olur. Burdur satılık daire bulmak için artık sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Zingat.com sitesini ziyaret ederek istediğiniz özellikteki satılık daireyi kolayca bulabilirsiniz. Daire arama sürecinde yardımcı olacak bu site güvenilirliğini de kanıtlamıştır. Burdur satılık daire almak isteyenler sadece ilanlara değil bakacakları evlerin özelliklerine de dikkat etmeli. Satılık ev ararken nelere dikkat etmek gerektiğine birlikte bakalım.

 • Burdur satılık daire ilanlarına bakmaya başlamadan önce bütçenizi belirlemelisiniz. Nakit alacaksanız elinizdeki paraya uygun seçeneklere bakmalısınız. Kredi çekecekseniz bakacağınız yerlerin krediye uygun olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca kredi taksitlerini öderken bütçenizi zorlamayacak bir plan belirlemelisiniz.
 • Satılık dairenin bulunduğu konum okula, hastaneye, çarşıya, alışveriş merkezlerine, toplu taşıma araçlarına yakın mesafede olması gerekir. Ayrıca bulunduğu çevrenin yani esnafın ve komşuların güvenilir olması gerekir. Bunu kontrol edebilmek için evi almadan önce etrafı birkaç kez kolaçan etmeniz bilgi sahibi yapacaktır.
 • Satılık dairenin kullanımınıza hazır ve uygun olması gerekir. Elektrik ve su tesisatının, yer döşemelerinin, mutfak dolaplarının sağlam ve sağlık koşullarına uygun olması gerekir.
 • Satın almayı düşündüğünüz daireyi seçerken, cephesel özelliklerine dikkat etmelisiniz. Satılık dairenin odalarının güneş ışığını almasına özen göstermelisiniz. Böylelikle hem eviniz aydınlık olur hem de kışın eviniz daha çabuk ısınır. Küçük bir ayrıntı gibi dursa da güneş ışığı alan bir ev hayatınızda oldukça olumlu yansıyacaktır.
 • Sırf yatırım amacıyla satılık daire almak istiyorsanız getirisinin yüksek olması için henüz gelişmemiş ama gelişmeye açık bölgelerden daire almalısınız. Çünkü şimdi ucuza alıp değerlenince, aldığınız fiyatın üstünde satabilirsiniz.
 • Burdur satılık daire büyüklüğü ihtiyaçlarınıza cevap vermeli. Kalabalık bir aileyseniz satın alacağınız dairenin oda sayısı fazla ve metrekare olarak geniş olmalı. Satılık dairelerin odalarının çokluğunun yanı sıra odaların genişliğinin de dikkate alınması gerekir. Eşyalarınızın rahatlıkla sığacağı ve size yaşam alanı kalacak satılık dairelere bakmalısınız.
 • Satılık daire beğendiğinizde tapu kaydını araştırmalısınız. Böylece size gösterilen adresin tapudaki ile aynı olup olmadığını karşılaştırma imkânı da bulmuş olursunuz. Ayrıca taşınmazın kime ya da kimlere ait olduğunu araştırmalısınız. Gerçek mülk sahipleri ile muhatap olduğunuza emin olmalısınız.
 • Eğer sıfır bir daire almayı planlıyorsanız imar durumu ve iskân iznini araştırmalısınız. Ayrıca bina yapım malzemelerinin kaliteli olup olmadığına da dikkat etmelisiniz.
 • Burdur satılık dairede ısı yalıtımı olmasına dikkat etmelisiniz. Kışın çetin geçtiği bu şehirde ısı yalıtımı, evinizde ısı kaybını önler. Eviniz daha kolay ısınır ve ısınırken de tasarruf yaptırır. Bunun dışında satılık dairenin duvarlarında oluşabilecek rutubet sorunlarını engeller.
 • Bulunduğu binası ya da satılık daire üzerinde satışa engel bir durum var mı araştırmalısınız. Satılık daire üzerinde ipotek, haciz gibi kısıtlamaların olmadığına emin olmalısınız. Aksi takdirde mağdur olabilirsiniz.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
 • Satılık Favori İlanlarım