Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bursa Altıparmak Satılık Daire

(75 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
270.000 TL
BURSA OSMANGAZİ ÇARŞAMBA'DA SATILIK LÜKS DUBLEKS DAİRE
Muhammed Ali Azak
İntizam, Osmangazi
3+1
Bugün
120 m²
2.500.000 TL
28 ODA KAPASİTELİ 10 YIL KURUMSAL KİRA GARANTİLİ PANSİYON APART
Hocahasan, Osmangazi
10 ve üzeri
3.9.2019
791 m²
195.000 TL
ALTIPARMAK'TA LÜKS EŞYALI 1+1 SIFIR DAİRE FİYATI DÜŞTÜ
Hocahasan, Osmangazi
1+1
26.8.2019
60 m²
350.000 TL
SIFIR LÜKS KOMBİLİ ASANSÖRLÜ DUBLEX TERASLI DAİRE 260.000TL
Hocahasan, Osmangazi
3+1
25.8.2019
113 m²
195.000 TL
1.000 TL KİRACI GARANTİLİ LÜKS EŞYALI 1+1 ve 3+1 DAİRELER
Hocahasan, Osmangazi
1+1
23.8.2019
112 m²
175.000 TL
Bursa Osmangazi Aktarhüssam'da Satılık 2+1 Daire
Ömer Enver Önal
Aktarhüssam, Osmangazi
2+1
5gün önce
120 m²

Bursa altıparmak satılık daire almak için izlenecek yol

Satılık daire almak isteyenlerin ilk olarak bütçelerini belirleyip, plân yaparak yola koyulmaları gerekiyor. Ödeme planlarını, ödeme tutarlarını bütçelerine göre ayarlatmaları gerekir. Almak istediğiniz ev sizi sıkıntıya sokmamalı. Tam tersine size rahatlık, kolaylık sunmalı. Kredi kullanarak bir ev alacaksanız baktığınız seçeneklerin krediye uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Bankalar kredi verebilmek için bazı şartlar koşuyor. İnternette yer alan ilanlarda evlerin krediye uygun olmadığı yer alıyor. İnternetten Bursa Altıparmak satılık daire ilanlarını ararken dikkatli olmalısınız. Zingat.com gibi güvenilir siteleri tercih etmelisiniz. Her zaman her yerde sahtekârlıklara karşı tedbirli olmalısınız. Bu yüzden size sunulan bilgilerin doğruluğu konusunda araştırmacı olmanız faydalı olacaktır. Bursa Altıparmak satılık daire ararken mutlaka bulunması gereken nitelikler şunlardır.

 • Bursa Altıparmak satılık daire ilanlarına bakarken almak istediğiniz dairenin bulunduğu konumu doğru seçmelisiniz. Çevresi, komşuları güvenilir olmalı. Ayrıca sosyal hayatınızda gitmeyi çok sevdiğiniz mekanlara yakın olmalı. Okula, işe, alışveriş merkezlerine ve toplu taşıma araçlarına yakın mesafede olmalı. Almak istediğiniz satılık dairenin sağlığı kötü etkileyecek tesislerden ve sanayi bölgelerinde uzak olması gerekir.
 • Satın almak istediğiniz dairenin kullanışlı olması gerekir. Sıfır daireler için söz konusu olmayan ancak yıllanmış satılık dairelerde karşılaşılan bir sorun olarak karşımıza çıkan tadilat, bakım, onarım masraflarının olmaması faydalı olacaktır. Satılık evin yer döşemeleri sağlam, mutfak dolapları sağlam, kapıları ve camları sağlam olmalı.
 • Satın almak istediğiniz dairenin izolasyon özelliğinin olmasına dikkat etmelisiniz. Ses yalıtımı ile dışarıdan gelen gürültüler engellenir. Ve evinizden çıkacak gürültülerle de komşularınız rahatsız olmaz. Isı yalıtımı ise enerji tasarrufu sağlar. Aynı zamanda rutubet sorunlarının oluşmasını engeller. Isı ve ses yalıtımı hayatımıza artı değer katarak, daha güzel bir yaşam alanı sağlar.
 • Yeni yapılmış sıfır daire almayı planlıyorsanız, ev seçiminde bina yapım malzemelerinin kalitesine dikkat etmelisiniz. Ayrıca yeni yapılmış daire alacaksanız elektrik tesisatının, su tesisatının ve içerideki düzenlemelerin yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Alacağınız satılık dairenin eksiklerinin olmaması gerekir.
 • Satın almak istediğiniz dairenin cephesel özelliklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Bursa Altıparmak satılık dairenin, odalarının güneş ışığı alıyor olması gerekir. Hem ısınmayı kolaylaştırır hem de satılık daire odalarının aydınlık olmasını sağlayan bir etkidir.
 • Eğer daire satın alırken amacınız kullanmak değil de yatırımsa ilerleyen zamanlarda gelişeceğini öngördüğünüz bölgelerden alım yapmanız daha avantajlı olacaktır. Gelişmediği için ucuza alıp, gelişim gösterdiği zamanlarda kazancınızın katlanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Eğer site içinde bulunan bir satılık daire alacaksanız mutlaka ortak giderleri de araştırmalısınız. Ayrıca aidat, bakım gibi yan giderleri de araştırmanızda fayda var. Bazı yerlerde aidatlar yüksek miktarlarda olabiliyor. Kira öder gibi aidat ödemek çok mantıklı bir durum değil. Bu nedenle baştan bu giderleri bilerek seçiminizi yaparken bu konuyu da değerlendirmelisiniz.
 • Satın almak istediğiniz dairenin tapu kaydını araştırmalısınız. Böylece hem tapu sahibinin muhatap olduğunuz kişi olduğunu doğrulamanıza yardımcı olur hem de size gösterilen adresin tapudaki ile aynı olup olmadığını karşılaştırmanıza yardımcı olur.
 • Bursa Altıparmak satılık daire satışının yapılmasına engel olacak bir durum var mı araştırmalısınız. İpotek, haciz gibi kısıtlamalar olmadığını kontrol etmelisiniz.
 • Satılık daire sahibi ile satış sözleşmesi imzalamalısınız. Sözleşme şartları için bir uzmandan yardım almanız faydalı olacaktır.
 • Satılık daire bedelini elden teslim etmemelisiniz. Bedeli banka aracılığıyla yapmanız en sağlıklısı olacaktır.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
 • Satılık Favori İlanlarım