Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bursa Altıparmak Satılık Dükkan / Mağaza

(10 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
165.000 TL
ALTIPARMAK SELİMİYE MAH SATILIK İŞYERİ
İbrahim Akman
PinSelimiye, Osmangazi
165.000 TL
Dükkan / Mağaza
26.11.2018
220.000 TL
BURSA OSMANGAZİ ÇARŞAMBA PAZARINDA SATILIK DÜKKAN
Gökhan Dinlek
PinHocahasan, Osmangazi
220.000 TL
Dükkan / Mağaza
22.11.2018
450.000 TL
ALTIPARMAK CADDESİNDE SATILIK DÜKKAN
PinAltıparmak, Osmangazi
450.000 TL
Dükkan / Mağaza
18.11.2018
250.000 TL
Bursa Osmangazi Altıparmak Arap Şükrü Satılık Dükkan Müstakil Ev
PinAltıparmak, Osmangazi
250.000 TL
Dükkan / Mağaza
7gün önce
375.000 TL
GÜRCAN'DAN ALTIPARMAKTA SATILIK DÜKKAN
Gürcan Gümüşmekikli
PinAltıparmak, Osmangazi
375.000 TL
Dükkan / Mağaza
1.12.2018
97.000 TL
BURSA OSMANGAZİ ALTIPARMAKTA 20 M2 SATILIK DÜKKAN
PinAltıparmak, Osmangazi
97.000 TL
Dükkan / Mağaza
25.11.2018
95.000 TL
EMLAK AVM DEN ALTIPARMAK DA İŞYERİ
Yusuf Deniz Bayram
PinAltıparmak, Osmangazi
95.000 TL
Dükkan / Mağaza
19.11.2018
545.000 TL
Bursa Altıparmak Satılık Dükkan
Coldwell Banker Duayen
PinAltıparmak, Osmangazi
545.000 TL
Dükkan / Mağaza
12.11.2018
250.000 TL
ÇARŞAMBAPAZARINDA SATILIK 145M2 DÜKKAN
Bks Gayrimenkul
PinÇırpan, Osmangazi
250.000 TL
Dükkan / Mağaza
6.4.2018
6.130.000 TL
BURSA OSMANGAZİ KAPALI ÇARŞI GİRİŞİNDE 32 M2 SATILIK İŞYERİ
PinŞehreküstü, Osmangazi
6.130.000 TL
Dükkan / Mağaza
5gün önce

Bursa Altıparmak satılık mağaza arayışına yardımcı olacak tavsiyeler

Bir işyeriniz varsa ister kullanırsınız isterseniz de kiraya verip kazanç sağlayabilirsiniz. Elinizde böyle bir yeriniz varsa kurumsal kiracılar bulmanız daha avantajlı olacaktır. Çünkü kurumsal kiracılarda kira tam gününde yatar ve yüksek miktarlarda kiraya verebilirsiniz. Kendiniz kullanacağınız bir satılık mağaza alacaksanız yaptığınız işe uygun bir yer bakmalısınız. Bursa Altıparmak satılık mağaza almak için ilanlara Zingat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz özelliklerdeki satılık mağazayı çok kolay buradan bulabilirsiniz. Mağaza seçerken size kazanç sağlayacak bölgeden satılık mağaza bakmalısınız. Çünkü insanların kolay ulaşabileceği yerlerde bulunan işyerleri daha iyi kazanır. Bursa Altıparmak satılık mağaza ararken en doğru yeri bulmak için şu şartlara dikkat etmelisiniz.
- Satılık mağaza ararken mağazanın bakımlı olmasına dikkat etmelisiniz. Baktığınız yerde tadilat gerektirecek masrafların olmaması sizi daha avantajlı kılacaktır. Alacağınız mağaza için zaten düzenleme yapacağınız için ek masrafların olmaması gerekir.
- Özellikle gıda sektörüne yönelik kullanmak için satılık mağaza arıyorsanız, bacası olan yerleri tercih etmelisiniz. Çünkü bacası olmayan bir yere tekrar baca yaptırmak için inşaat işlerinden dolayı hem komşularınızla sorun yaşayabilir hem de oluşacak masraflardan dolayı gideriniz çoğalacaktır. Bu olumsuzlukları yaşamamak adına işinize yarayacak düzgün bir mağaza aramanız daha iyi olacaktır.
- Bursa Altıparmak satılık mağaza büyüklüğü yapacağınız işe uygun olmalı. Çok fazla ürünün bulunmadığı ya da çok fazla elemanın çalışmadığı bir iş için küçük bir satılık mağaza uygun olurken, kalabalık çalışanı olan ve çok fazla ürünü bulunan bir iş için ideal mağaza aynı olmaz. Çok personeliniz varsa işyerinize ait lavabo, personel odası gibi yerlerin olması gerekir. Hatta gıda sektörü üzerine bir işiniz varsa bunlara ek mutfağınız, kileriniz de bulunması gerekir. Bu yüzden kullanım amacıyla satılık mağaza alacaksanız yapacağınız işin gereksinimlerine uygun bir mağaza bakmalısınız.
- Özellikle müşterilerin uğrayacakları bir iş yapacaksanız, mesela giyim ya da ayakkabı üzerine bir işiniz varsa cephe genişliği olan ilanlara bakmanız daha uygun olacaktır. Çünkü cephe genişliği olan mağaza kendi kendinin reklamını yapar. Böylece hiç para harcamadan pazarlamaya katkı sağlamış olursunuz. Bir mağazada müşteriyi çeken vitrinidir. Cephesi geniş satılık mağazada da vitrini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
- Almak istediğiniz Bursa Altıparmak satılık mağaza konumu nüfusun yoğun olduğu yerlerde ya da buralara yakın mesafede olmalıdır. İnsanların kolay ulaşım sağlayabileceği ya da göz önünde olan yerlerin kazancı daha çok olacaktır. Bu yüzden alacağınız satılık mağaza cadde üstünde, iş merkezlerinin çok olduğu yerlerde olmalıdır.
- Almak istediğiniz satılık mağaza yeni yapılmışsa deprem yönetmeliğine uygun yapılmış mı kontrol ettirmelisiniz. Bina yapım malzemelerinin kaliteli ve güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Yıllanmış bir yapıdan satılık mağaza alacaksanız depreme dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz. Yıpranmış ve can güvenliğinizi tehlikeye atacak satılık mağazalardan uzak durmalısınız.
- Satılık mağaza ararken bir diğer kriteriniz fiyatı olmalı. Bütçenize uygun satılık mağazalara bakmalısınız. Ödeme zorluğu yaşayacağınız ilanlarla vakit kaybedersiniz.
- Alacak olduğunuz satılık mağazanın, yapacağınız iş için ruhsat alıp alamayacağının kontrolünü satıştan önce kontrol ettirmelisiniz. Çünkü iş yeriniz ile işiniz uyumlu olmadığı gerekçesiyle ruhsat alınamayabiliyor.
- Bursa Altıparmak satılık mağaza üzerinde vergi borcu, ipotek, haciz gibi sıkıntıların olup olmadığını araştırmalısınız. Ayrıca satışa engel teşkil edecek bir kısıtlama olmadığına da dikkat etmelisiniz.
- Satılık mağazanın iskan izni ve imar izni olmasına dikkat etmeli ve bu izinlerin olup olmadığını araştırmalısınız.

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım