Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bursa Beşevler Kiralık Daire

(79 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.200 TL
BURSA NİLÜFER BEŞEVLER ÇAMLICA DA KİRALIK 2+1 BAHÇE KATI DAİRE
Atilla Demir
Çamlıca, Nilüfer
2+1
2Gün Önce
90 m²
2.500 TL
BEŞEVLER KONAK MAHALLESİNDE KİRALIK SIFIR 3+1
Zeynel Çakmakçı
Konak, Nilüfer
3+1
7Gün Önce
150 m²
2.000 TL
BURSA NILUFER BESEVLER KIRALIK DAIRE
Asker Karataş
Beşevler, Nilüfer
3+1
4.2.2020
170 m²
1.500 TL
BİLGİLİ'DEK BEŞEVLER'DE KİRALIK DAİRE
Abdullah Bilgili
Beşevler, Nilüfer
3+1
4.2.2020
150 m²

Bursa Beşevler kiralık daire seçmeye yardımcı bilgiler

Bursa Beşevler kiralık daire ararken Zingat.com adresini ziyaret etmelisiniz. Oturduğunuz yerden onlarca ilana bakabilir ve en uygun kiralık daireyi bulabilirsiniz. Kolay kullanılabilen arama motoru sayesinde hiç zorlanmadan site üzerinden arama yapabilirsiniz. Bursa Beşevler kiralık daire ilanlarını seçip evinizde olmasını istediğiniz kriterleri belirlemelisiniz. Tek tuşla en doğru kiralık daireler karşınıza gelir. Size ise sadece seçim yapmak kalır. Kiralık daire seçerken nelere dikkat etmek gerektiği konusunu şöyle sıralamak mümkündür.
- Kiralık daire bedelinin belirlediğiniz bütçenize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Sizi sıkıntıya sokacak tutarlardan uzak durmalısınız.
- Kiralık daire lokasyonunu belirlerken size yarar sağlayacak yerlerden olmasına dikkat etmelisiniz. Yani hastaneye, çarşıya, okula, işe toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına yakın mesafedeki Bursa Beşevler kiralık daireler size daha çok avantaj sağlayacaktır. Kiralık daire konumunda dikkat etmeniz gereken bir özellikte bulunduğu çevrede sağlığı olumsuz etkileyen atıkları çevreye salan tesis ve sanayi bölgesi olmamasıdır. Sizin ve ailenizin can sağlığını koruyacak kiralık dairelerde oturmalısınız.
- Kiralık daire ararken bakım ve onarım can sıkacak giderleri olmayan yerleri seçmelisiniz. Yaşayacağınız yerin tesisat sorunları olmamalı, parkeleri, döşemeleri, dolapları, kapıları sağlam olmalı. İçerisinde rahat bir şekilde yaşayabileceğiniz, konforlu bir yaşam alanı sunmalı.
- Kiralık dairenin ısı izolasyon özelliği olması da bir seçim kriteriniz olmalı. Isı izolasyonu sayesinde kiralık dairede ısı kaybı yaşanmaz. Bu sayede doğalgaz faturaları da daha az gelir. Bunun dışında ısı yalıtımı duvarlarda oluşabilecek küf, mantar gibi rutubet sorunlarını da engelleyecektir. Hem tasarruf sağlayan hem de konfor sağlayan bir özellik olarak ısı yalıtımlı daireleri seçmelisiniz.
- Kiralık daire incelerken bulunduğu bölgenin yaşam şeklinize, ihtiyaçlarınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz.
- Bursa Beşevler kiralık daire araştırması sırasında dairenin güneşe göre cephesine dikkat etmelisiniz. Gün ışığından faydalanan cephesel özelliklere sahip daireler daha faydalı olacaktır. Güneş ışığı alan dairenin odaları aydınlık olacaktır ve daha kolay ısınacaktır.
- Kiralık daire tutacakken aidat gibi yan giderleri de araştırmalısınız. Özellikle site tarzındaki güvenlikli kiralık dairelerde kira bedeli gibi aidatlar olduğu için çok dikkat olmalısınız.
- Kiralanacak olan dairenin eskiden kalan ödenmemiş geçmiş faturalarının olup olmadığını araştırmalısınız. Ödenmeyen borçlar yüzünden mağduriyet yaşayabilirsiniz.
- Yaşamak istediğiniz Bursa Beşevler kiralık daire için güvence bedeli, kapora isteniyor mu araştırmalısınız. Bu bedeller için de bütçe ayırmalı ve bütçenizi aşıp aşmayacağının kontrolünü yapmalısınız.
- Kiralık daire tutarken mutlaka mülk sahipleri veya yasal vekilleri ile kira kontratı yapmalısınız. Kira sözleşmenizde ödediğiniz her kalemi, yaptığınız her masrafı tutarları ve açıklamalarıyla birlikte yazdırmalısınız.
- Kiralık daireyi o an teslim aldığınız şartları, mesela eksik bir şey var mıydı, sizin eklediğiniz bir şey var mıydı yazdırmalısınız. Yine evden çıkarken yapılması istenen şeyleri de konuşmalı ve sözleşmeye yazdırmalısınız. Kira sözleşmesi sadece kiracıyı değil aynı zamanda mülk sahibini de koruyan bir anlaşmadır.
- Kira ödemelerinizi elden teslim etmemelisiniz. En doğru ödeme şekli her zaman bankalar aracılığıyla, ispatlı bir şekilde yapılması olacaktır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım