?

TEPEÜSTÜ ALEMDAĞ CADDESİ'NE PARALEL,ÇAKMAK MAHALLE'Sİ KAŞGARLI MAHMUT CADDESİ'NDE BULUNAN DÜKKANIMIZ;

İKEA VE BUYAKA İŞ MERKEZLERİNE,ÜMRANİYE BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERİNE,ÜMRANİYE VERGİ DAİRESİ VE 2017 YILININ YAZ SONU HİZMETE GİRMESİ BEKLENEN METRO DURAKLARINA,ÇOK İŞLEK DURUMDAKİ ALEMDAĞ CADDESİ'NE, BELEDİYE OTOBÜS DURAKLARINA,MY CITY HOTEL'E VE ERDEM HASTANESİNE 5 DK'.LIK YÜRÜME MESAFESİNDEDİR.

ÜMRANİYE ŞEHİR MERKEZİNE,ÜMRANİYE BELEDİYESİ VE CANPARK A.V.M'YE 15 DK'.LIK YÜRÜME MESAFESİNDE OLUP, DOĞU VE GÜNEY CEPHELİ,GÖRÜŞ AÇISI MÜKEMMEL ÖNÜ AÇIK KÖŞE BİR DÜKKAN KONUMUNDADIR.

DÜKKAN İÇERSİSİNDE WC.Sİ VE AÇIK MUTFAĞI MEVCUTTUR.
GENİŞ BAHÇESİ OLAN,GÜNBOYU FULL GÜNEŞ GÖREN,BRÜT 75 M2( GİRİŞ : 50 M2 DEPO KISMI 25 M2 ) DEPOLU DÜKKAN KİRALIK OLARAK VERİLECEKTİR..

DÜKKAN KAT İRTİFAKLI OLUP,İSKAN İÇİN BAŞVURU YAPILMIŞTIR. İSKANI ALINDIKTAN SONRA ALT KISIMDA BULUNAN DEPO'DAN BAHÇEYE ÇIKIŞ YAPILABİLİR,DÜKKAN GENİŞ AMAÇLI KULLANILABİLİR. DEPOLU DÜKKAN KİRA : 1750 T.L.' DİR. İSKAN ALINDIKTAN SONRA SAĞLIK BİRİMLERİ ECZANE, DR.MUAYENESİ VE OFİS İÇİN İDEAL,PASTAHANE ,BÖREKÇİ ,KÜÇÜK ÇAPLI İMALATHANE,ARABA KİRALAMA( RENT A CAR) VE DİĞER İŞ KOLLARI İÇİN ÇOK AVANTAJLI BİR KONUMDADIR.

DAHA GENİŞ BİLGİ VE RANDEVU İÇİN TEK YETKİLİ RE/MAX-EVRENSEL GAYRİMENKUL DANIŞMANI İDRİS BAL'I ARAMANIZ YETERLİDİR.
TELEFON : 0532 462 21 46

TEPEÜSTÜ ALEMDAĞ CADDESİ'NE PARALEL,ÇAKMAK MAHALLE'Sİ KAŞGARLI MAHMUT CADDESİ'NDE BULUNAN DÜKKANIMIZ; İKEA VE BUYAKA  

Özellikler

  • İlan No 256069
  • Tarihi 10 Haziran 2016
İdris Bal REMAX EVRENSEL
0 (532) 462 21 46