Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Çankaya Kiralık İşyeri Ofis

(94 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı953 - 1.588 TL
16,62 Yıl
2.850 TL
MUSTAFA KEMAL'DE YENİ YAPILI ŞIK OFİS
Gürsel Şerife Güzelgün
Mustafa Kemal, Çankaya
2.9.2019
90 m²
4.500 TL
MUSTAFA KEMALDE YEPYENİ İŞ MERKEZİNDE BU OFİS TAM SİZE GÖRE
Gürsel Şerife Güzelgün
Mustafa Kemal, Çankaya
20.8.2019
140 m²
3.650 TL
MUSTAFA KEMAL MAHALLESİNDE VAR OLMAK ÇOK KEYİFLİ
Gürsel Şerife Güzelgün
Mustafa Kemal, Çankaya
20.8.2019
130 m²
3.750 TL
MUSTAFA KEMAL'DE ŞIK OFİS BEKLENTİSİ OLANLARA
Gürsel Şerife Güzelgün
Mustafa Kemal, Çankaya
6gün önce
130 m²
4.500 TL
ÇUKURAMBARDA MOBİLYALI SÜPER ŞIK OFİS ARAYANLARA
Gürsel Şerife Güzelgün
Çukurambar, Çankaya
10.9.2019
140 m²
1.700 TL
ÇANKAYA REFİKBELENDİR SOKAK'TA 3+1
Şebnem Özdeş
Aziziye, Çankaya
2.9.2019
120 m²
3.500 TL
Çankaya Mustafa Kemal'de Kiralık Ofis
Özgür Aydın
Mustafa Kemal, Çankaya
2.9.2019
108 m²
Etiketli İlanlar

Ankara / Çankaya Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Çankaya kiralık daire fiyat artışı %310,20 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Ankara kiralık fiyat artışı %274,34 oldu.

2018 yılında Çankaya ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.047,00 TL iken, bu yıl için Çankaya kiralık ev ortalama fiyatı 1.169,00 TL oldu.

Çankaya ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %11,65 artış gösterdi.

Çankaya kiralık ofis bulmaya yardımcı bilgiler

Çankaya kiralık ofis bulmak için Zingat.com sitesini ziyaret etmelisiniz. Zingat.com adresinden kolayca arama yapabilir ve istediğiniz özelliklere sahip kiralık ofisi anında görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz semtteki, istediğiniz bölgedeki ilanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tek tuşla hiç yorulmadan hızlıca ve güvenle Çankaya kiralık ofisinizi bulabilirsiniz. Kiralık ofis ararken çalıştıracağınız personel sayısına uygun büyüklükte bir yer seçmelisiniz. İş yeriniz bakımlı ve sağlam olmalı. Müşterilerinize ilk izlenimi verecek olan kiralayacağınız ofis olduğu için ilk güveni ofisiniz ile sağlamalısınız. Yaptığınız iş, müşterileriniz tarafından tercih edilmenizi sağlar ama iş yeri de iş ile bir bütündür. Bu yüzden kiralık ofis seçimizde doğru bir karar vermelisiniz. Kiralık ofis ilanlarına bakarken dikkat edilmesi gereken kriterleri şöyle sıralayabiliriz;
- Kiralık ofis ararken kullanım amacınıza uygun bir yer seçmelisiniz. Büyüklüğü, oda sayısı ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek kiralık ofisi bulmalısınız.
- Çankaya kiralık ofis ararken nüfusun yoğun olduğu, merkeze yakın ve kolay ulaşım sağlayabileceğiniz yerleri seçmelisiniz. Bilinirliğinizi arttırmak için insanların sık sık gelip geçtiği yerlerde ofisinizin olması size daha çok avantaj sağlayacaktır. Yine geniş bir cepheye sahip kiralık ofis daha avantajlı olacaktır. Çünkü cephesi geniş bir ofiste reklam çalışmalarınızı ücretsiz yapabilirsiniz. Tabela ve reklam afişi sunma imkânı sunan cephe genişliği bir işyeri için bu yüzden önemlidir.
- Kiralayacağınız ofisin işinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. İş yeri ruhsatı alabilmeniz için işiniz ile iş yeriniz uyumlu olmalı. Aksi takdirde ruhsat alamaz ve çalışamazsınız.
- Çankaya kiralık ofis ararken aylık ödenecek aidat, bakım gibi giderleri olup olmadığını araştırmalısınız. Ayrıca depozito, kapora istenip istenmediğini araştırmalısınız. Eğer bu kalemler isteniyorsa bütçenizi aşmayacak ilanlara bakmalısınız.
- Kiralayacağınız ofis şehir merkezinde ise otoparkı olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü araç sahipleri için artık en önemli sorun arabalarını park edecek yer bulamamalarıdır. Bu yüzden hem müşterileriniz açısından hem de sizin rahatınız için işyerinizin otoparkı olması faydalı olacaktır.
- Kiralayacağınız ofisin bütçenize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Bütçenizi aşan, sizi sıkıntıya sokacak kiralık ofislerden tercih etmemelisiniz.
- Kiralık ofis ararken bakımlı ve masrafsız yerleri tercih etmelisiniz. Kullanım olarak konfor sağlayan, sağlam ve sağlıklı demirbaşlara sahip kiralık ofisi kiralamalısınız.
- Çalışacağınız ofisinizin geçmiş fatura borçları olup olmadığını araştırmalısınız. Eğer borçları olan bir ofis tutarsanız mağduriyet yaşarsınız. Bu nedenle böyle durumla karşılaşırsanız mülk sahibinden tüm borçları kapatmasını talep etmelisiniz.
- İstediğiniz Çankaya kiralık ofisi bulduğunuzda mülk sahibi ile kira sözleşmesi imzalamalısınız. Bu sözleşmenin noter onaylı olmasına dikkat etmelisiniz. Kira sözleşmesi hem kiracının hem de ofis sahibinin haklarını koruyan bir resmî belgedir.
- Kiralayacağınız ofisin depreme dayanıklı olmasına ve deprem yönetmeliğine uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Can güvenliğinizi tehlikeye atacak yapılardan uzak durmalısınız. Yıpranmış, yıkık dökük binalardan seçim yapmamalısınız.
- Kira sözleşmesi yaparken ofisinizin yıllık kira artış oranını baştan konuşmalı ve sözleşmeye yazdırmalısınız. Kira artış oranı belirlerken net rakamlar üzerinde anlaşmalısınız.
- Tuttuğunuz ofisin kirasını öderken elden teslim etmemelisiniz. Bu konuyu kira sözleşmenize de eklettirmelisiniz. Kirayı elden ödemeniz vergi konusunda mülk sahibinin yanlış değerlendirilmesine neden olabilir.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım