17 YILLIK UNILEVER&ALGİDA DA YÖNETİCİLİK 2 YIL SÜTAŞ EGE BÖLGE SATIŞ MD GEÇMİŞİM İLE PROFESYONEL İŞ HAYATIMI NOKTALADIKTAN SONRA, İKAMET ETTİĞİM İZMİR DE 2016 YILINDAN BERİ EĞİTİMİNİ ALDIĞIM VE KENDİ OFİSİMİ AÇTIĞIM GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ İLE İLGİLENİYORUM. OFİSİM GÜZEL İZMİR KARŞIYAKA BOSTANLI ANA CADDE ÜZERİNDE, ARSA, KONUT, TİCARİ, TURİSTİK TESİS GİBİ BİRÇOK PORTFÖYLE İLGİLENİYORUM.

AĞIRLIKLI BÖLGE OLARAK İZMİR VE İLÇELERİ VE YAKIN İLLERDE PORTFÖYLERİM VAR VE İHTİYAÇ DOĞRULTUSUNDA YATIRIMLIK VE TALEBE GÖRE MÜŞTERİLERİMİN VE DOSTLARIMIN PORTFÖY İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYA ARACILIK EDİP YATIRIMLARINA DA YÖN VERİYORUM.

BİRÇOK İZMİR VE İZMİR DIŞI UNİLEVER ÇALIŞAN VE DİSTRİBÜTÖRLERİMİZİN PORTFÖYLERİNİ SATMADA VE ALMADA ARACILIK ETTİM ETMEYE DEVAM EDİYORUM.

SİZLERDE GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ KONUSUN DA HER ZAMAN ARAYABİLİR, FİKİR ALABİLİR, DESTEK İSTEYEBİLİRSİNİZ. BU SEKTÖR MALESEF GÜVEN SORUNU YAŞANAN BİR SEKTÖR VE BEN BUNU BİLEREK UNILEVER DEN VE AİLEMDEN ALDIĞIM ETİK DAVRANMA, DÜRÜSTLÜK VE DOĞRULUK ÇERÇEVESİNDE BU İŞİ YAPIYORUM.

SAYGILAR VE SEVGİLERİMLE
CD GAYRİMENKUL&YATIRIM
Cengizhan Duysak
0 533 488 62 62