CenkCaddede Exclusive Real Estate Services
Yeni adresimiz, yeni vizyonumuz ve misyonumuzla, Yeni Dünyaya hazırız!

İstanbul Bağdat Caddesi Bölgesinde lüks gayrimenkulden ticari mülkler, Golden Visa uygulamasından başta Yunanistan olmak üzere Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Orta doğu, Kıbrıs yatırımlarına kadar geniş bir yelpazede güçlü network ağımız ile tam 11 yıldır istikrarla devam eden “Güven ile hizmet” artık yeni adresinde..

Vizyonum: “Gayrimenkul” ve “Güven” kelimeleri bir cümlede geçiyorsa, cevabında mutlaka Cenk Buharalıoğlu da bulunmalı.

• 1979 yılı İstanbul Suadiye doğumluyum.

• Temel eğitimimi Özel Orta Doğu Koleji, Özel Kalamış Ortaokulu, Lise eğitimimi Özel Bilfen Anadolu Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesinde tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Turizm Otelcilik - İşletme bölümüne devam ettim.

• Kariyer hayatıma Turizm sektörü ile başladım. Bodrum, Alaçatı ve Avrupa'nın belirli bölgelerinde bulunarak 14 yılın sonrasında kariyerime Gayrimenkul sektöründe devam etme kararı aldım.

• Eğitim ve kariyer hayatım boyunca oluşturduğum birikimleri kullanarak İstanbul Bağdat Caddesinde tüm gayrimenkul almak veya satmak işlerinizde, ister alıcı ister satıcı olun, sizin adınıza piyasa araştırmaları yapan, gayrimenkulün güncel fiyatını tespit ederek taraflar adına adil fiyatlarla, güvenli, hızlı ve konforlu bir şekilde onların gayrimenkul transferlerine yardım ve eşlik eden, şu an bu öz geçmişi okuyan kişinin menfaatlerini göz önünde bulunduran, sonuç odaklı ve olumlu düşüncenin gücüne inanan, pazar araştırması yöntemleri ve araştırma yönetimi konularında yoğun bir bilgi birikimimle, özellikle problem çözme, kriz yönetimi ve uzun vadeli düşünebilme yetisine sahip, sizin hızınıza yetişebilecek kadar genç ve dinamik bir Gayrimenkul Danışmanı olarak sizin ve yakınlarınızın yanındayım.

• Ayrıca Kuzey Kıbrıs yatırım uzmanlığı hakkında da bilgi sahibi olmak isterseniz güncel gelişmeleri ve yatırım fırsatlarını sizinle paylaşmaya hazırım.

• Fenerbahçe SK kongre üyesiyim. Su altı sporları, kürek, dalış yapmak ve kitap okumak hobilerim arasındadır.

• CENK BUHARALIOĞLU 12 yıldır Gayrimenkul Profesyonelleri arasındadır.

• Özellikle İstanbul, Alaçatı, Bodrum olmak üzere, Yurt içi ve Yurt dışında gayrimenkulünüzü satmak, Gayrimenkulünüzü kiraya vermek veya Gayrimenkul edinmek / kiralamak istiyorsanız siz de dünyanın en fazla gayrimenkul danışmanına sahip en büyük markası olan Keller Williams güvencesiyle Cenk Buharalıoğlu'nu arayın.

• Misyonum ve Kariyerim İçin Almış Olduğum Eğitimler Sertifikalar.

Century21 - Create21.

REMAX - Kariyeriniz ve Power Up.

Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı Eğitimi.

Satıcılar için Duygusal Zeka Eğitimi.

Gayrimenkul Sektöründe Dijital Pazarlama Eğitimi.

Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğitimleri.

Genel Tapu Eğitimi.

Genel Hukuk Eğitimi.

MEB - Mortgage Broker Eğitimi.

Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi.

Mesleki Yeterlilik Kurumu Seviye 5.

Coldwell Banker Global Luxury Lüks Konut Eğitimi.