RE/MAX Beta Hakkında

RE/MAX Beta kimdir?

RE/MAX Beta, 2002-2007 yılları arasında RE/MAX markası çatısı altında 5 yıl boyunca gayrimenkul danışmanlığı yapan ve birçok başarıya imza atarak, %100 CLUB ve PLATINIUM CLUB ödüllerinin sahibi olan İstanbul Üniversitesi Turizm Otel Yöneticiliği Bölümü mezunu Berk ALGAN tarafından kurulmuştur.

Berk ALGAN, 2007 yılında, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu ortağı Taki BOZKURT’un iştirakiyle Century21 markası çatısı altında Beta ofisini kurmuş ve CENTURY21 Beta, 10 yıl içerisinde gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarıyla 6 kez Türkiye birincisi, 3 kez Türkiye ikincisi, 1 kez Türkiye üçüncüsü olmuş ve ABD tarafından verilen 'Centurion', 'Double Centurion' ve 'Grand Centurion' ödüllerini Türkiye'ye ilk kez getiren ofis olma başarısını göstermiştir. Beta ailesi, 2014 yılında ortakları Taki BOZKURT’un ani vefatıyla acı bir kayıp yaşamıştır.

2017 yılında RE/MAX ailesine geri dönen Berk ALGAN, tamamı eğitimli ve dinamik, 25 kişilik kadrosuyla RE/MAX Beta ofisini şu anki ortağı eşi Esin ALGAN‘la birlikte açmıştır. RE/MAX Beta, başta Ataşehir olmak üzere İstanbul Anadolu Yakası’nda hizmet vermekte olup 2013 yılından bu yana da 6306 sayılı KENTSEL DÖNÜŞÜM YASASI kapsamında inşaat firmalarına profesyonel müşavirlik yapmaktadır. Bu kapsamda 3 şantiyede dönüşüm ve satış devam etmektedir.

RE/MAX Beta’nın başarısının temel dayanağı, gayrimenkul danışmanlarına verdiği sürekli ve güncel saha eğitimi ve desteğidir.

RE/MAX Beta, RE/MAX Türkiye ailesinde, sektördeki iddialı ve itibarlı duruşunu koruma, enerjisi ve tecrübesiyle de tüm aileyle yeni iş ortaklıkları gerçekleştirme arzusundadır.

Kendisini sürekli yenileyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir misyona sahip olan RE/MAX Beta, gayrimenkul işlemlerinizde sizlere stressiz bir süreç yaşatma konusundaki iddialı vizyonuyla her zaman yanınızda …

Hizmet Bölgesi Atatürk, Ataşehir, İstanbul
HARİTA
ATATÜRK MAHALLESİ ATAŞEHİR BLV. ATA 3 2 Apt. NO: 10/42 ATAŞEHİR/İSTANBUL