Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Çerkezköy Kiralık Dükkan / Mağaza

(9 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı455 - 758 TL
19,02 Yıl
18.000 TL
Çerkezköy Fevzipaşa da devren kiralık kuaför Dükkan / Mağaza
PinFevzi Paşa, Çerkezköy
18.000 TL
Dükkan / Mağaza
25m²
6gün önce
5.000 TL
TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY MEYDANINDA 325 M2  KİRALIK DÜKKAN
Osman Yıldız
PinGazi Osman Paşa, Çerkezköy
5.000 TL
Dükkan / Mağaza
325m²
3.10.2018
9.500 TL
FATİH MAH. CADDE ÜSTÜ KÖŞEBAŞI 430 M2 DÜZ GİRİŞ + 300 M2 DÜKKAN
Erdinç Oruçoğlu
PinFatih, Çerkezköy
9.500 TL
Dükkan / Mağaza
730m²
26.9.2018
600 TL
DEPOLU İŞYEİ

Fevzi Paşa, Çerkezköy

PinFevzi Paşa, Çerkezköy
600 TL
Dükkan / Mağaza
150m²
27.9.2018
4.500 TL
DORUK TAN DEVLET HASTANE YANINDA ALT ÜST 500m2 KİRALIK DEPOLU DÜ
Doruk Yapı Arsa Ofisi Çerkezköy Şube Ltd.şti.gyo
PinFatih, Çerkezköy
4.500 TL
Dükkan / Mağaza
500m²
3gün önce
3.000 TL
TURYAP'tan Çerkezköy'de Kiralık Depolu Dükkan 350m2
Rafet Kurbanoğlu
Pinİstasyon, Çerkezköy
3.000 TL
Dükkan / Mağaza
350m²
5gün önce
Aradığın evi
bulamadın mı?
Sen yorulma! Aradığın evi bulmanda biz yardımcı olalım
BİLGİLERİNİ 
BIRAK
2.000 TL
TURYAP'tan Çerkezköy'de Kiralık Depolu Dükkan 130m2
Rafet Kurbanoğlu
Pinİstasyon, Çerkezköy
2.000 TL
Dükkan / Mağaza
130m²
5gün önce
5.000 TL
Çerkezköy Kızılpınar'da Kiralık Dükkan / Mağaza
PinKızılpınar, Çerkezköy
5.000 TL
Dükkan / Mağaza
900m²
21.9.2018
1.350 TL
TEKİRDAĞ/ÇERKEZKÖY SAHİBİNDEN  KİRALIK DÜKKAN
PinGazi Osman Paşa, Çerkezköy
1.350 TL
Dükkan / Mağaza
33m²
11.10.2018

Tekirdağ / Çerkezköy Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2018 yılları arasında Çerkezköy kiralık daire fiyat artışı %47,80 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Tekirdağ kiralık fiyat artışı %87,37 oldu.

2017 yılında Çerkezköy ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 539,00 TL iken, bu yıl için Çerkezköy kiralık ev ortalama fiyatı 577,00 TL oldu.

Çerkezköy ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %7,05 artış gösterdi.

Çerkezköy kiralık dükkân bulmayı kolaylaştıran kriterler

Yeni iş kuranlar, iş yerini değiştirmek isteyenler, şehir değiştirmek isteyenler için kiralık dükkân arayışı başlar. Hayatınızdaki her şeyi etkileyen kazancınızın artmasına yardımcı olan bir özellik de kiraladığınız dükkândır. Bu nedenle Çerkezköy kiralık dükkân bulmak için Zingat.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Binlerce ilanın bulunduğu siteden en doğru kiralık dükkân seçimlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Çerkezköy kiralık dükkân ararken beğendiğiniz ilanlarda şu özelliklerin olması faydalı olacaktır.
- Kiralanmak istenen dükkânın kira tutarına dikkat etmelisiniz. Aylık ödemeler gerçekleştireceğiniz iş yerinizde kira bedeli daha önce belirlenen bütçenizi sıkıntıya sokmayacak nitelikte olmalı.
- Kiralık dükkânın kullanım amacınıza uyumlu olduğundan emin olmalısınız. Bakmakta olduğunuz Çerkezköy kiralık dükkân yapacağınız iş için uygun olmalı. Çünkü kiralayacağınız dükkân için ruhsat alabilmeniz adına da bu konu önemlidir.
- Hazır yemek sektöründe bir iş yapacaksanız mutlaka kiralayacağınız yerin bacası olmasına dikkat etmelisiniz. Sonradan baca yaptırmak hem masraflı olacaktır hem de inşaattan dolayı komşularınızla sorun yaşamanıza sebep olabilir.
- Kiralık dükkân araştırması yaparken cephe genişliği büyük olan yerlere bakmalısınız. Çünkü cephe genişliği hem vitrin yapma imkânı sunar hem de ücretsiz olarak reklam yapmanız konusunda fayda sağlayacaktır.
- Çerkezköy kiralık dükkânları araştırırken bulunduğu konumu doğru seçmelisiniz. Dükkânınızın size kazanç sağlaması için cadde üstünde olmalı, nüfus olarak kalabalık bir bölgede olmalı. Kiralık dükkânın kolay ulaşılabilir bir yer de olmasına dikkat etmelisiniz.
- Kiralık dükkânın büyüklüğüne karar verirken ilk olarak yapacağınız işin gereklerini ön planda tutmalısınız. İhtiyacınızdan daha fazla büyüklüğe sahip dükkânların kira bedelleri de fazla olacaktır. Bu yüzden bütçenizle karşılayabileceğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz büyüklükte bir yer seçmelisiniz.
- Öte yandan aktif müşterilerin gelip gideceği bir dükkân açacaksanız restoran, giyim sektörü gibi, kiralık dükkânın bahçesi ya da otoparkı olması size avantaj sağlayacak özelliklerdendir. Çünkü insanlar arabalarını koyacak yer konusunda çok fazla sorun yaşıyor. Bu yüzden de araçlarını park edecekleri yer sorunu olmayan mekanları daha çok tercih ediyorlar.
- Kiralık ilanları incelerken dükkânın bakım ve onarım gibi sizi zorlayacak masraflarının olmamasına dikkat etmelisiniz. Kiralık dükkânın bakımlı olması ve tesisatın çalışır durumda olması gerekir. Ayrıca kiralık dükkânın duvarlarında rutubet sorunlarından kaynaklanan küf, mantar gibi sorunların olmamasına dikkat etmelisiniz. Kiralayacağınız dükkânın sağlam ve sağlıklı olmasına dikkat etmelisiniz.
- Kiralamaya karar verdiğiniz kiralık dükkânın eskiden kalan ödenmemiş faturaları olmamasına dikkat etmelisiniz. Mülk sahibi faturaları ödemeyi kabul etse bile yine de zor durumda kalabilirsiniz.
- Kiralayacağınız dükkânın depreme dayanıklı olduğunu gösteren ve deprem yönetmeliğine uygunluğunu gösteren belgeleri incelemeli veya bir uzman aracılığı ile araştırmalısınız. Sizin ve müşterilerinizin can güvenliğini tehlikeye atacak yapılardan uzak durmalısınız.
- Beğendiğiniz özelliklerdeki Çerkezköy kiralık dükkânı bulduğunuzda mutlaka sahibiyle kira sözleşmesi yapmalısınız. Bu sözleşmenin noter onaylı olması gerekir. Resmi olarak geçerliliği için noter onayı şartını lütfen atlamayın.
- Kira mukavelesinde kiralık dükkân için ödediğiniz tüm kalemleri tutarlarıyla birlikte yazmalısınız. Başlangıçta verdiğiniz ön ödeme, güvence bedeli gibi tutarlar varsa mutlaka sözleşmeye yazdırmalısınız.
- Kira sözleşmesi yaptığınız kişinin gerçek mülk sahibi ve yasal vekili olup olmadığını araştırmalısınız. Sahtekârlıklara karşı her zaman tedbirli olmalısınız.
- Kiralık dükkânın kira bedelini elden teslim etmemelisiniz. Kanunlar da kira bedellerinin bankalar aracılığıyla ödenmesini gerektiği belirtiliyor. Bu nedenle kira bedellerini bankalar aracılığıyla dükkân sahibine teslim takdim etmelisiniz.

 

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
100%
Güvenli
Doğru ve
Tam Bilgi
Hızlı
Geri Dönüş
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım