Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Çorlu Kiralık Dükkan / Mağaza

(27 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı586 - 976 TL
18,88 Yıl
5.000 TL
ÇORLU DA HER İŞE UYGUN KİRALIK DÜKKAN
Hüsamettin Gümüş
Nusratiye, Çorlu
27.8.2019
350 m²
6.000 TL
KİRALIK MUHTEŞEM DÜKKAN
Hüsamettin Gümüş
Alipaşa, Çorlu
27.8.2019
145 m²
Etiketli İlanlar

Tekirdağ / Çorlu Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Çorlu kiralık daire fiyat artışı %74,16 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Tekirdağ kiralık fiyat artışı %99,23 oldu.

2018 yılında Çorlu ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 752,00 TL iken, bu yıl için Çorlu kiralık ev ortalama fiyatı 761,00 TL oldu.

Çorlu ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %1,20 artış gösterdi.

Çorlu kiralık dükkan/mağaza
Çorlu kiralık dükkan/mağaza alternatifleri, iş kurmak ve işini büyütmek isteyenlere ferah ve verimli bir çalışma imkanı vadediyor. Siz de Tekirdağ’ın kalbi konumunda bulunan bu ilçesinden kiralık dükkanları incelemeye başlayabilirsiniz.
İstanbul’a oldukça yakın bir lokasyonda yer alan Çorlu, Tekirdağ kentinin en büyük ilçelerinden birisini oluşturuyor. İlçenin bünyesinde tüm iş sektörlerine uygun kiralık dükkan ve mağaza seçenekleri bulabilmeniz mümkün. Planlarınız doğrultusunda hareket ederek hemen ilanlar arasından kriterlerinize uygun bir kiralık dükkan seçebilir ve uzun zamandır hayal ettiğiniz işe kavuşabilirsiniz.

Çorlu kiralık dükkan/mağaza ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Kalabalık bir nüfus yapısı ile dikkati çeken Çorlu, Tekirdağ’ın ilçesinde konumunda bulunuyor. Ancak alanı şehir merkezinden çok daha fazla genişliğe sahip. Dolayısıyla ilçe hem sosyal olanaklar hem de yeni girişimcileri tatmin edecek kiralık mağazalar açısından her geçen gün gelişmişliğini artırmaya devam ediyor. Kiralık ilanlar arasında tercihlerinize uygun çeşitli dükkan seçenekleri görebilmeniz mümkün oluyor. Ancak doğru bir karar verebilmeniz açısından kendinize bazı kriterler belirlemeniz de gerekli.

İlçenin bünyesinde bulunan Çorlu kiralık dükkan/mağaza ilanları semtler ve mahalleler bazında değişiklik gösteriyor. O nedenle öncelikle hangi semtte veya mahallede iş kurmak istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Ayrıca dükkanı veya mağazayı kesinlikle internet ortamında görmekle yetinmemelisiniz. Mutlaka yerinde bire bir incelemeli ve bu esnada detaylı bir kira kontratı hazırlamaya çalışmalısınız. Ayrıca mağazanın veya dükkanın bina yaşını, teknik yapı açısından uygunluğunu, kira fiyatlarını, ürün tedarikçilerine olan yakınlığını, ruhsatını ve en önemlisi de depreme dayanıklılığını sorgulamalısınız.

Çorlu’da okula yakın kiralık dükkan/mağazalar nerede?
Yenice, Sanayi, Marmaracık, Misinli ve Ulaşköy gibi tüm semtlerinde ilkokul, ortaokul ve lise gibi tüm eğitim kurumlarını barındırıyor. Üstelik bu semtlerin bünyesinde okullara yakın pek çok kiralık dükkan ve mağaza ilanları da görebilirsiniz. Eğer amacınız öğrenciye yönelik bir sektörel iş açmak ise bu okul çevresindeki kiralık dükkanlar tam size göre.

İşlek okul caddeleri üzerinde bulunan dükkanları market, cafe, kırtasiye veya oyun salonu gibi çeşitli amaçlarla kullanabilirsiniz. İlçenin sadece semtlerinde değil dilerseniz mahalle çevresindeki okula yakın dükkan ve mağaza seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Sarılar, Kazımiye, Reşadiye, Alipaşa, Çobançeşme ve Şeyh Sinan mahalleleri çevresinde pek çok Çorlu kiralık dükkan/mağaza seçeneğine rastlayabilirsiniz

Çorlu’da üniversitelere yakın kiralık dükkan/mağazalar nerede?
Çorlu çevresinde Namık Kemal Üniversitesi’ne bağlı enstitü, fakülte ve meslek yüksekokulu gibi eğitim bölümleri yer alıyor. Eğer Çorlu’da üniversite çevresinde yer alan kiralık dükkan ve mağazalar arıyorsanız bu eğitim bölümlerinin bulunduğu mahallelerdeki ilanlara göz atabilirsiniz. Mühendislik Fakültesi’nin yer aldığı Silahtarağa ve Meslek Yüksekokulu’nun bulunduğu Zafer mahalleleri çevresindeki ilanları inceleyebilirsiniz.

Çorlu kiralık dükkan/mağaza seçenekleri genellikle tüm sektörel iş alanlarına da uygun. İster büyük bir kafe olarak değerlendirebilir isterseniz öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılaşabilecek bir market, restoran, kırtasiye ya da kuru temizle gibi mekan haline getirebilirsiniz.

Neden Çorlu’da dükkan/mağaza kiralamalısınız?
Tekirdağ’dan sıyrılarak apayrı bir kent görünümüne kavuşan Çorlu, emlak piyasası her geçen gün gelişme seyreden ilçelerden bir tanesine örnek oluşturuyor. İlçenin ulaşım, sanayi ve yapı bakımından çeşitlilik göstermesi satılık dükkan arayanlar kadar kiralık mağaza ve dükkan arayanları da memnun etmeyi başarıyor. Çorlu’nun İstanbul’un Silivri, Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçeleri ile komşu olması da cezbedici etkenler arasında.

Büyük şehirlere yakın olması, sektörel işlerde ürün tedarik etmek açısından ve iletişim kurmak açısından büyük destek sağlıyor. Ayrıca Karadeniz ve Marmara Denizi’ne yakın bir kavşak üzerinde yayılım göstermesi de iş kuracak olanların avantajı oluyor. İlçenin en büyük artılarından bir diğeri ise Çorlu Havalimanı’na olan yakınlık.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım