Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Denizli Kiralık Daire

(425 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Denizli

100 m² Kira Aralığı545 - 908 TL
24,32 Yıl
1.200 TL
FORUM ÇAMLIK AVM'YE YAKIN SIFIR KOMİSYONSUZ APARTLAR
Erdem Toygar
Mehmetçik, Pamukkale
2+1
6gün önce
60 m²
1.250 TL
ERTUĞ GAYRİMENKULDEN BURSA CADDESİ ÜZERİNDE 80M2 3+1 FULLEŞYALI
İbrahim Ertuğrul
Yunusemre, Pamukkale
3+1
27.8.2019
80 m²
1.000 TL
Nalan Kaynak Anadolu lisesi yakını 3+1 Kiralık 155m2 daireler
Hamdi İleri
Karahasanlı, Merkezefendi
3+1
25.8.2019
165 m²
1.500 TL
ÖZDENİZ GAYRİMENKUL SİTE İÇERİSİNDE HAVUZLU SIFIR KİRALIK DAİRE
Yenişafak, Merkezefendi
3+1
23.8.2019
180 m²
1.100 TL
Kınıklı'da PAÜ'ya Yürüme Mesafesinde 2+1 Full Eşyalı SIFIR!!
Erdem Toygar
Kınıklı, Pamukkale
2+1
9.9.2019
60 m²
850 TL
SELÇUKBEY 500 Evlerde Kiralık 135m2 3+1 daire Müstakil Binada
Hamdi İleri
Selçuk Bey, Merkezefendi
3+1
21.8.2019
145 m²
900 TL
KAAN EMLAKTAN KINIKLIDA KİRALIK DAİRE
Adnan Özdemir
Kınıklı, Pamukkale
2+1
Bugün
100 m²
850 TL
KAAN EMLAKTAN 2+1 KİRALIK
Adnan Özdemir
Mehmetçik, Pamukkale
2+1
Bugün
110 m²
1.000 TL
KAAN EMLAKTAN KINIKLIDA KİRALIK APART
Adnan Özdemir
Mehmetçik, Pamukkale
2+1
Bugün
100 m²
700 TL
MEHMETÇİKDE KİRALIK  DAİRE
Adnan Özdemir
Mehmetçik, Pamukkale
2+1
Bugün
110 m²
1.400 TL
KAAN EMLAKTAN KINIKLIDA KİRALIK DAİRE
Adnan Özdemir
Kınıklı, Pamukkale
2+1
Bugün
118 m²
1.450 TL
Mehmetçik mahallesi forum avm yakın 180m2 daire
Ahmet Yılmaz
Mehmetçik, Pamukkale
3+1
2gün önce
190 m²
850 TL
Pamukkale Atalar'da Kiralık Daire
Ahmet Yılmaz
Atalar, Pamukkale
2+1
3gün önce
95 m²
Etiketli İlanlar

Denizli Kiralık Daire Fiyatları

Denizli şehrinde kiralık daire fiyatları Merkezefendi bölgesinde 717 TL'den başlayarak, Pamukkale taraflarında 1.547 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Denizli geneli ortalama fiyatı 738 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 722 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %10,23, son 10 yılda ise %63.33 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 25 yıl olarak görülmüştür.

Denizli Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Denizli şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 2 ilçeye göre bakarsak:

Denizli Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Denizli şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 3 örnek projenin fiyat ortalaması:

Denizli Kiralık Daire


Denizli, Türkiye’nin en kabalık şehir listesinde, bir milyonu aşan nüfusuyla yirmi birinci sırada yer buluyor. Tekstil ürünlerinin zenginliği ve kalitesiyle meşhur olan şehir aynı zamanda Denizli horozuyla da biliniyor. Ege Bölgesi’nin güneydoğusunda yer alan Denizli, konumu nedeniyle Akdeniz ve Ege arasında köprü görevi görür. Denizli; Aydın, Manisa, Muğla ve Uşak illeriyle komşudur. Denizli kiralık daire fırsatlarının her geçen gün artmasının en büyük nedeni şehrin gelişmiş nüfusu ve Ege ile Akdeniz için tampon şehri olmasıdır. Sık sık çevre illerde ve bölgeden göç alan Denizli, artan nüfusun konaklamasına yetişebilmek için yeni binalarla donatılıyor. Denizli kiralık daire ilanları arasına daima yeni konutlar ekleniyor. Elbette Denizli kiralık daire ilanları sadece apartman – site konutlarını kapsamıyor. Müstakil yaşamdan çiftlik yaşamına kadar her çeşit konut ilanını Denizli kiralık daire ilanları arasında görmek mümkündür. 


Denizli, yüz bine yakın üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan ve bu yönüyle üniversite şehri özelliği gösteren bir şehirdir. Öğrenciler her yıl Eylül ayında Denizli kiralık daire ilanlarını inceleyerek öğrenci bütçelerine uygun ev ararlar. Birkaç öğrencinin bir araya gelerek kiralayabileceği evler oldukça fazladır. Bu açıdan Denizli öğrencileri zorlayan bir gayrimenkul piyasasına sahip değildir. Denizli’deki gayrimenkule olan ilginin bir diğer kaynağı yerli ve yabancı turistlerdir. Yıl boyunca milyonlarca turist şehre akın eder. Birçoğu turistik ve kültürel gezi için şehre gelirken bir diğer kısmı şehirdeki yerel ve uluslararası festival gibi etkinliklere gelmektedir. Denizli; kongre, eğitim, kültür, sanat, ticaret merkezi kabul ediliyor. Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) merkezinin Denizli’de bulunması şehre olan ziyaretçi yoğunluğunu açıklıyor. Bu yoğunluk karşısında çoğu zaman otel seçenekleri yetmediğinden veya daha rahat bir konaklama tercih eden kişiler eşyalı olarak günlük, haftalık, aylık olarak açılan Denizli kiralık daire ilanlarından yararlanıyor. Ev sahipleri şehirdeki hareketliliği fırsata çevirerek ekonomik ücretlerle evini kiraya veriyor ve sürümden kar elde ediyor. 


Denizli’de Şehir Yaşamı ve Gayrimenkul Seçenekleri 


Denizli; sanatın, kültürün, ticaretin, eğlencenin ve yerel etkinliklerin can bulduğu bir şehirdir. Her yaş grubuna hitap eden bir etkinlik, aktivite bulunur. Şehir merkezi alışveriş merkezleri, kafeler, restoranlar, eğlence kulüpleri ve bar çeşitleriyle doludur. Öte yandan kitapçılar, müzeler, tarihi alanlar gibi daha çok kültürel kabul edilen noktalar da bulunur. Şehirdeki yaşamın çok yönlü ve hareketli olması insanların yaşam kalitesini artırıyor. Denizli kiralık daire seçenekleri şehir merkezinde ve ilçelerinde yer almaktadır. Merkezi noktada yaşamak isteyen kişiler için her büyüklükte ev bulunurken daha sakin, sessiz ve şehirden uzakta olmak isteyenler için merkeze uzak ilçe ve köylerde çok güzel kiralık daire seçenekleri yer alır. Dairelerin, yenilikçi bir mimariyle hayat bulması, kişilerin istediği ve isteyeceği birçok özelliğe sahip olması Denizli’deki konaklama kalitesini yükseltiyor. Denizli, yerli ve yabancı turistin sık gelip gittiği bir şehir olarak mimarisini ileri seviyelere taşımak için özel olarak çaba harcamaktadır. Bu özeni yapılan projelerde görmek, fark etmek mümkündür. 


Denizli’de Kiralık Daire Piyasası 


Denizli kiralık ev piyasası için ortalama rakam verilebilir. Ortalama özelliklere sahip bir apartman dairesi minimum 600 ₺ gibi bir rakamlarla kiralanabiliyor. Daireler özelliklerine, büyüklüğüne, oda sayısına, bina kalitesine göre değer bulduğu için kiralar şu seviyededir şeklinde bariz bir rakam söylenmez. Denizli’de kiralık daire bulmak ve piyasayı yakından görmek için internet sitemizdeki ilanlardan yararlanabilirsiniz. Şüphesiz size en ideal sonucu sitemizdeki ilanlar sunacaktır. 


ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım