Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Denizli Kiralık Dükkan / Mağaza

(75 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
Piyasa Bilgisi Denizli
100 m² Kira Aralığı545 - 908 TL/m²
24,32 Yıl
5.000 TL
SERVERGAZİ EMLAKTAN SERVERGAZİDE CADDE ÜZERİ KİRALIK DUKKAN
Mustafa Gülcan
Servergazi, Merkezefendi
19.9.2019
300 m²
1.300 TL
KİRALIK İŞYERİ(ADALET PARKI YANI)
Cavit Akıncı
Bahçelievler, Merkezefendi
7Gün Önce
116 m²
1.200 TL
BAHADIR TÜRKEŞ'DEN LOZAN CADDESİNDE KİRALIK DÜKKAN
Bahadır Türkeş Remax Optimum
Sırakapılar, Merkezefendi
7.10.2019
55 m²
111 TL
Mc donalds arkasi kiralik isyeri
Ercan Hazır
Altıntop, Merkezefendi
7Gün Önce
350 m²
800 TL
CENGİZ TÜRKSOY LİSE CADDESİ KİRALIK İŞYERİ
Ömer Cengiz Türksoy
Kuşpınar, Pamukkale
5.10.2019
27 m²
1.000 TL
Kaleiçinde Kiralık Dükkan / Mağaza
Alsancak Gayrimenkul
Saraylar, Merkezefendi
2.10.2019
75 m²

Denizli Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Denizli kiralık daire fiyat artışı %65,38 olarak gerçekleşti.

2018 yılında Denizli ili genelinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 623,00 TL iken, bu yıl için Denizli ili genelinde kiralık daire ortalama fiyatı 680,00 TL oldu.

Denizli ili genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %9,15 artış gösterdi.

Denizli kiralık dükkan/mağaza
Denizli kiralık dükkan/mağaza ilanlarına göz atarak tercihlerinize ve bütçenize hitap eden bir seçim yapabilir ve hayallerinizdeki işi imkanlarınız dahilinde gerçek kılabilirsiniz.

Ege'nin en yaşanılası kentleri arasında değerlendirilen Denizli; sanayi, gıda, giyim ve gezi gibi daha pek çok sektörlere özgü geniş iş hacmi ile kendi işinin patronu olmak isteyen girişimcilere göz kırpıyor. Üstelik her geçen yıl gelişen gayrimenkul sektörü sayesinde iş kurmanızı kolaylaştıracak farklı dükkan ve mağaza seçeneklerine de ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla Denizli'de dilediğiniz kesime hitap eden ürün veya hizmet işini kolayca kendi hayatınıza uyarlayabilirsiniz.

Denizli'de kiralık dükkan/mağaza ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Yeni bir iş kurmak gibi bir amacınız varsa, Denizli kiralık dükkan/mağaza ilanları arasında dilediğiniz kiralık seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ancak seçiminizi yaparken bazı kriterleri dikkate almanız da gerekiyor. Her şeyden önce lokasyonunuza karar vermelisiniz.
Denizli'nin Pamukkale, Merkezefendi, Sarayköy, Çivril, Acıpayam ve Tavas en merkezi ilçelerinin başında geliyor. Ne tür bir iş yapacağınızı göz önünde bulundurarak bu ilçeler arasından bir seçim yapmanız daha doğru bir karar vermenizi sağlayacaktır.

Kiralık dükkan seçeneklerinin büyüklüğünü, konumunu, ürün tedarikçilerine olan yakınlığını da mutlaka dikkate almalısınız. Çünkü yapacağınız yanlış bir seçim işinizi büyütmekten ziyade kötü bir sonuca ulaştıracaktır. Ayrıca bir kiralık ilanı sadece internet ortamında görerek de kararınızı vermemeliniz. Önce gidip dükkanı veya mağazayı yerinde görmeli ve mal sahibinin gerçek mal sahibi olup olmadığını araştırmalısınız. En son aşamada ise karar vermeden önce evin yasal işlemlerini sorgulamanız da fayda var.

Denizli'de okula yakın kiralık dükkan/mağazalar nerede?
Şehrin gerek merkezinde gerek ilçelerinde gerekse tüm semtlerinde okula yakın Denizli kiralık dükkan/mağaza ilanlarına rastlayabilirsiniz. O nedenle asıl önemli olan öncelikle nerede iş kurmak istediğiniz. Merkezefendi, Çivril, Tavas, Sarayköy, Kale ve Serinhisar gibi merkezi ilçelerde isteklerinize ve planlarınıza uygun dükkanı tercih ederek hayallerinizi süsleyen işe adım atabilirsiniz.

Merkez ilçelere bağlı olan Saraylar, Zeytinköy, Selçuk Bey ve Servergazi gibi semtler de yine iş kurabilebileceğiniz noktalardan birkaçı. Bu semtlerin çevresini gösteren tek katlı veya iki katlı gibi pek çok Denizli kiralık dükkan/mağaza alternatifi ile karşılaşabilirsiniz. Isıtma durumuna, yaşına ve kat sayısına göre seçim yaparak dilediğiniz ilanı inceleyemeye başlayabilirsiniz. Okula yürüme mesafesinde bulunan bu dükkanlar, öğrenci ihtiyaçlarına uygun şekilde değerlendirilebilir.

Denizli'de dükkan/mağaza kiralamak için 3 neden
Kent bünyesinde bulunan kiralık dükkanlar, genellikle hastane, toplu taşıma, market ve AVM gibi önemli ihtiyaç noktalarına yakın lokasyonda yer alıyor. Dükkanların daha çok insan trafiğinin olduğu elverişli konumda yer alması da iş kuracaklara büyük bir avantaj sağlıyor.

Özellikle Denizli’nin Pamukkale ve Merkezefendi gibi merkez ilçelerininin günün pek her saati hareketli olan pek çok semtinde kiralık mağazalar görebilirsiniz. Konumun ve lokasyonun yanı sıra kira fiyatlarının ulaşılabilir olması ve dükkanların teknik alt yapı açısından cezbetmesi de yine kiralık mağaza veya dükkan seçeneklerine göz atanları memnun eden etkenler arasında yer alıyor.

Denizli’de hangi dükkan/mağazalar daha hızlı kiraya verilir?
Eğer Denizli’de dükkan veya mağaza gibi bir ticari gayrimenkule yatırım yapacaksınız öncelikle kiracıların beklentilerini ve ihtiyaçlarını analiz etmeliniz. Ardından metrekare birim fiyatlarını, satış trendlerini ve amortisman süresini öğrenmelisiniz. Denizli kiralık dükkan/mağaza arayışında olan kiracıların en önem verdikleri konulardan birisi kuşkusuz kira fiyatları. Eğer gayrimenkulünüzün daha hızlı şekilde kiraya vermek istiyorsanız bu konuya da mutlaka dikkat etmelisiniz.
Konum açısından uygun olan, ısıtma ve teknik alt yapı sistemleri bulunan, geniş, ferah mekanların da her zaman daha fazla talep göreceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım