Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Denizli Sümer Kiralık Dükkan / Mağaza

(7 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
2.100 TL
ŞAHİN ATEŞ GAYRİMENKUL'DEN 3. SANAYİDE 143 M2 OFİSLİ İŞYERİ..!
PinSümer, Merkezefendi
2.100 TL
Dükkan / Mağaza
3gün önce
3.550 TL
SÜMER'DE 500 M2 KULLANIM ALANLI SIFIR İŞYERİ..!
PinSümer, Merkezefendi
3.550 TL
Dükkan / Mağaza
4gün önce
1.500 TL
DEVLET HASTANESİ KARŞISI 85 M2 CADDE ÜZERİ İŞYERİ..!
PinSümer, Merkezefendi
1.500 TL
Dükkan / Mağaza
5.2.2019
1.100 TL
SÜMERDE KAMYON VE ARAÇ GİRİŞİNE MÜSAİT 160 M2 İŞYERİ!!
PinSümer, Merkezefendi
1.100 TL
Dükkan / Mağaza
30.1.2019
2.500 TL
SÜMER 'DE GENİŞ VE YÜKSEK TAVANLI İŞYERİ..!
PinSümer, Merkezefendi
2.500 TL
Dükkan / Mağaza
28.1.2019
2.500 TL
Kaan emlak Sinpaş şubesinden sevindik sümer arasında yeni bina
PinSevindik, Merkezefendi
2.500 TL
Dükkan / Mağaza
Dün
700 TL
ŞAHİN ATEŞ GAYRİMENKUL'DEN UYGUN FİYATLI İŞYERİ..!
PinSümer, Merkezefendi
700 TL
Dükkan / Mağaza
2.2.2019

Denizli Sümer kiralık dükkan/mağaza
Denizli Sümer kiralık dükkan/mağaza ilanlarına göz atarak ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir seçim de bulunabilir, hayallerinizdeki işi kolayca hayata geçirebilirsiniz.

Denizli’ye bağlı Merkezefendi ilçesinde yer alan Sümer semtinde yeni bir iş sahası kurmak isteyenlere özgü pek çok kiralık dükkan seçenekleri yer alıyor. Fiyat, genişlik ve konum açısından beklentileri karşılayan Denizli Sümer kiralık dükkan/mağaza ilanlarını dilediğiniz zaman inceleyebilir ve istediğiniz noktadaki dükkanı veya mağazayı kolayca kiralayabilirsiniz.

Sümer’de kiralık dükkan/mağaza ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Merkezi semtin çevresinde her ihtiyaca ve kriterlere uygun kiralık mağazalar ön plana çıkıyor. Ancak doğru bir seçimde bulunmak için otopark, mekan genişliği, konum ve ulaşım kolaylığı gibi hususları göz önünde bulundurmak da oldukça önemli. Özellikle internet üzerinden ilanlara bakılırken mutlaka dükkanı yerinde görerek nasıl türde olduğunu da analiz etmelisiniz.

Semtin hastane, okul, AVM, pazar, iş merkezi, toplu taşıma gibi olanaklara sahip olmasına da dikkat etmelisiniz. En ücra köşeye açacağınız bir market veye pastane emin olun hayal kırıklığı ile sonuçlanacaktır. O nedenle her daim insan trafiğinin olduğu hareketli noktalara yönelmeniz de fayda var. Ayrıca ürün tedarikçilerinize ve bayiliklerinize yakın olmasını da göz ardı etmemelisiniz.

Sümer’de okula yakın kiralık/mağazalar nerede?
Semtin hem kendi bünyesinde hem de yakın semtlerinde ulaşım kolaylığı sunan pek çok okul alternatifi ile karşılaşabilirsiniz. İsmail Uslu ve Mehmet Ali Ülker semtte bulunan ilköğretim okullarından sadece ikisi. Semtin tam göbeğinde bulunan bu okulların karşısında veya yürüme mesafesi uzaklığında pek çok Denizli Sümer kiralık dükkan/mağaza alternatifi yer alıyor.
Yeni, Şirinköy, Çakmak, Saruhan, Zafer, Akçeşme gibi yakın semtlerdeki okullar da yine Sümer’e oldukça yakın noktada bulunuyor. Yani dükkan ararken sadece Denizli Sümer dükkan/mağaza seçeneklerini değil, aynı zamanda diğer yakın semtlerdeki kira alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

Sümer’de dükkan/mağaza kiralamak için 3 neden
Denizli’nin bu merkezi lokasyonda yer alan Sümer semtinde öncelikle dükkan kiralarının cazip fiyatlı olduğunu bilmelisiniz. Semtin hem her aile kesimine hitap etmesi ve beraberinde ulaşım kolaylığı sunması da yine mağaza arayışında olanların beklentilerini karşılayacak etkenler arasında geliyor. Ayrıca her türden iş alanına uygun kiralık dükkanlar da görebilirsiniz. Bu sayede bütçenize hesaplı gelen bir dükkanı kiralayarak hemen işinizi kurma hazırlıklarına başlayabilirsiniz.

Sümer’de dükkan kiraladığınız zaman; 1200 Evler, Alpaslan, Fatih, Kadılar, Saruhan ve Altıntop gibi diğer yakın merkezi semtlere de oldukça kısa sürede ulaşabilirsiniz. Böylelikle hem ürünlerinizi kolayca tedarik edebilecek hem de yoğun insan popülasyonunun bulunduğu bir noktada satışlarınızı artırabilme imkanı elde edeceksiniz.

Sümer’de kiralık dükkan/mağaza bulmanın püf noktaları neler?
Merkezefendi ilçesinde bulunan semtte; temizlik, market, eğlence, pastane veya fırın gibi farklı amaçlar için dükkan arıyor olabilirsiniz. Ancak Denizli Sümer kiralık dükkan/mağaza seçeneklerini değerlendirirken karşınıza birden çok kiralık ilan çıkacağını da unutmamalısınız. Dolayısıyla daha kolay seçim yapabilmek için öncelikle kurmak istediğiniz işin ne olduğunu belirlemeniz de büyük fayda var. Bu sayede sadece işinizin gerekliliklerine uygun ilanları dikkate almış olacaksınız.
Ayrıca tedarikçi firmanıza yakın, otoparka sahip, insanların sıklıkla tercih ettiği bir lokasyonda yer alan kiralık ilanlara yönelmeniz de iş mekanınızı daha kolay ve hızlı şekilde bulabilmenize yardım edecektir.

Sümer’de hangi kiralık dükkan/mağazalar kiraya verilir?
Eğer belirli bir birikiminiz varsa Sümer’deki dükkan veya mağaza türündeki ticari nitelik taşıyan gayrimenkulleri satın alarak yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Gayrimenkulünüzü kiraya vererek her ay düzenli gelir elde edebilirsiniz. Ancak dükkanınızı kiraya vermeden önce kiracıların beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Çünkü bir dükkan, ne kadar çok ihtiyaçları karşılıyorsa, o kadar çok talep görüyor ve daha hızlı sürede kiraya veriliyor. Özellikle de fiyat açısından cezbeden ve lokasyon konusunda uygun noktada bulunan mağaza seçeneklerinin daha fazla rağbet göreceğini unutmamalısınız.

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım